Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős szorító érzés, ebből...

Erős szorító érzés, ebből lehet szülés?

Figyelt kérdés

1 hete jelentkezett ez az érzés először, azthittem szülés lesz,de nem.


39+5 vagyok, éjszaka menstruáció jellegű fájdogálásom volt, reggel óta viszont folyamatosan dolgozik a hasam.

Összeszorít,majd kienged, a gyerkőc mozgására mégjobban befeszít.

Nem mondom,hogy fájdalmas, de mozgás közben is érzem,ha fekszem akkor is. Melegvíz segített kb félórára, de nem múlt el..


Az orvosom aztmondta, ha FÁJ,akkor hívjam.

Nem fáj,de egyre kellemetlenebb,tényleg mint egy izomláz,és az egész pocakom,mint a beton.



2019. febr. 5. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Igazabol te mar mindenoras vagy. Ebbol barmikor beindulhat a szules. Kitartast, konnyu szulest!
2019. febr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valamiért nekem is ez a gyanúm, viszont aggaszt,hogy "nem fáj".. csak szorít és szorít,ettől kiakadok. Fogalmamsincs milyen érzésre "várok", és rettegek, hogy nem érünk majd be esetleg.
2019. febr. 5. 17:54
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Inkább menj be, legfeljebb hazaküldenek. Nekem se fájt csak éppen olyan furin éreztem magam, bementem, a doki megvizsgált és azt.mondta, hogy már félúton vagyunk...
2019. febr. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Na ettől tartok én is.


Persze ez a lehető legjobb verzió a fájdalmak legyűréséhez.


Sajnos a terhességem végére rákellett jönnöm, hogy az orvosom egy f...,már elnézést.

2 naponta járok már ctg-re, tegnap is,és holnap is megyek..ha megyek.

Emlitettem neki a fura érzéseimet, és arra nem méltatott,hogy lent megvizsgáljon, csak a hasi uh, illetve hogy akkor lesz dolog, amikor fájok fájok fájok...köszi.


Ésakkor csodálkozunk, mikor anyuka nemvette észre,hogy jön a bébi..? :(

2019. febr. 5. 18:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt érzem már pár napja (38+3). Azt hittem tegnap, hogy beindult,de aztán másfél óra múlva elmúlt az érzés, aztán 1 óra múlva kezdődött előlről kb. 20 percig , utána pedig elmúlt. Jósló fájások ezek,de szerintem ezt te is tudod. :) Én sem tudnám igazából megmondani,hogy na akkor most tényleg beindult vagy csak jóslózok. Nyákdugóm mindenem megvan még. Holnap megyek ultrahangra meg Nst-re, remélem,hogy kiderül valami. Pl. hogy mennyire vagyok már nyitva. Baba rendben van-e. Kitartást neked és könnyű szülést! :)
2019. febr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi,viszont :)


Nem bírtam, bementem a dokimhoz. Annyit mondott,jó úton haladunk,de még nemlesz szülés.

Örüljek ezeknek a fájásoknak,szépen lassan teszi a dolgát, talán "könnyebb" lesz a szülés így, mintha akkor hirtelen törne rám majd minden.

2019. febr. 5. 21:37
 7/8 anonim ***** válasza:

én is nagy fájdalmakat vártam..de 2 perces keményedésekkel mentem szülni vagyis a 40.heti magzatvizvizsgálatra..ahol megemlítettem a dokinak,mintha rendszeres 2 perces keményedéseim lennének 😂 4 óra múlva meg is született a fiam 😊

mindenkitől azt hallottam..tuti megérzem majd az igazi fájásokat..hát nem így lett burokrepesztés után lett csak intenzív a fájdalom(utolsó 1-2óra)

2019. febr. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves "utolsó", igen, én is ilyesmi miatt parázok már. Persze nagyon nagy szerencse kell, hogy az embernek könnyebb szülése legyen, de mondtam is a dokinak, hogy ilyet... csak szorít,keményedik a has, de nemjön a fájás :D


De végülis még zárt a méhszájam aztmondta. Nagyon kiváncsi leszek,mit hoznak majd a napok. :)

2019. febr. 6. 06:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!