Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is egyre ügyetlenebb/bénáb...

Más is egyre ügyetlenebb/bénább/ a harmadik trimeszterben?

Figyelt kérdés
33hetes vagyok és egyre többször ejtek le dolgokat (persze most hogy már nehéz hajolni ;) ), török össze poharat, rontok el jól bevállt recepteket! Én vagyok csak így? Vagy egyre jobban másra koncentrálok és azért van ez? Jo lenne tudni hogy nem egyedi a dolog mert már nagyon bosszant.

2019. febr. 5. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
4.héttől egy szerencsétlenség vagyok 😂 minden kiesik a kezemből,állandóan leeszem magam, mindent felborítok, időpontokat elnézem..stb. fiamnál is ez volt 3 éve, jelenleg 32 hetes vagyok 😊
2019. febr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ò, lesz ez még rosszabb is! Nekem teljesen elveszett az egyensúlyérzékem és a reflexem, pedig 12 évig küzdősportoltam. Szó szerint ön- és közveszélyes voltam. A vége felé, ha valami leesett, az ott is maradt, míg a férjem haza nem ért, pedig nem volt olyan hű de nagy hasam.

Majd ha meglesz a kicsi, ezek lassan visszatérnek, de akkor meg a kialvatlanságtól leszel zombi. Lassan egy éves a lányom, de még mindig feledékeny vagyok, pl nyitva felejtem az ablakot a fürdőben, meg betenném a teámat a mikróba, és még ott figyel az előző is, már kihűlve.

2019. febr. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt az ügyetlenséget nem vettem észre, de a koncentrációm és a memóriám csapnivaló lett. Konkrétan figyelnem kellene egy munkára, és folyton azon gondolkozom, hogy mi hiányzik a kelengyéből, van-e elég 56-os body stb. :D Rettentő zavaró. Mondjuk marha nagy a hasam, egy-két negyven hetes terhesét is megszégyeníti =(sajnos, pedig a 25. hétig nem is látszott), de még "vígan" hajolgatok, veszek fel zoknit, földről dolgokat, hozzáteszem, csak azért, mert annyira makacs vagyok, hogy bántaná az önérzetem, ha ezt mások csinálnák meg helyettem. Nyugi, már nincs sok hátra.;) 34hkm
2019. febr. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a 37.héten 2x is elestem. Egyszer az utcán, még jó hogy a férjem meg tudott fogni, így csak a térdem bánta. Aztán rá 2 napra a kórházban terültem ki a folyosón, úgy hogy az összes fornetti kiszóródott a kezemből a földre. Így vissza gondolva elég vicces :D
2019. febr. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

En az utolso hetekben vettem eszre, hogy kb mintha minden direkt leesne. Nem volt nagy pocakom, meg en is eleg filigran alkat vagyok, de azert a vegen mar nem orultem, hogy allandoan guggolhatok le mindenert (hajolni a refluxom miatt nem tudtam).

De az is eszembe jutott, hogy talan elotte is ennyi mindent ejtettem le, csak mivel nem volt korulmenyes felszedegetni, igy nem tunt fel...


A tobbi is elofordult velem, de az amugy is, ha dekoncentralt vagyok. Sutok, fozok napi szinten es jol, de amikor mashol jarok, vagy nagyon sietek, akkor elofordul, hogy nem ugy jonnek ossze a dolgok, mint 100-bol 99-szer erolkodes nelkul.


Szerintem ez mind normalis, gondolom mar a babaval vagy elfoglalva, mashol jar az eszed, ezert nem figyelsz annyira az egyszeru hetkoznapi dolgokra.

2019. febr. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondja a párom,hogy bénább lettem. Majdnem nekimegyek vagy neki is megyek dolgoknak. Estem már el, pedig vigyáztam. Nagy szerencsémre először térdre, majd úgy valahogy az oldalamra gurultam. Hiába a nagy has megváltoztatta a súlypontom és szokatlan, hogy az áll ki elölről jelentősen.
2019. febr. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nem csak en vagyok így. Jó ezt hallani :) felveszek én még mindent csak bosszant hogy mennyiszer esnek ki dolgok a kezemből! De tényleg lehet hogy a babával vagyok màr nagyon elfoglalva es azért :)
2019. febr. 6. 14:27
 8/9 anonim ***** válasza:
En is nekimegyek itthon az ajtofelfaknak, leeszem magam, nem tudok figyelni arra amit ismerosok mondanak, mindent elejtek, van hogy elrontom a kajat de ezt a terhesseg elott is meg tudtam tenni. 😁😂
2019. febr. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja lemaradt: 37hkm
2019. febr. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!