Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már úgy valaki hogy...

Volt már úgy valaki hogy szinte reménytelen terhességből egészséges gyermeke született?

Figyelt kérdés
2019. febr. 7. 15:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi a reménytelen?
2019. febr. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mire gondolsz?


Nálunk két orvos közölte, hogy biztos beteg, egy pedig azt, hogy benne van az is, hogy beteg. Szerencsére teljesen egészséges, de nagyon sok vizsgalat volt

2019. febr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Toxémia esély 1:9, Magas vérnyomással kezdtem (szedem a gyógyszert de dopegytel éppen hogy jó) Ir, Pco, magas down kockázat (uh jó, prena teszt beadva)
2019. febr. 7. 16:16
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez még 'csak' rizikót jelent, nem reménytelen terhességet.

Nekem két 'reménytelennek' tűnő terhességem volt. Az egyikből sajnos középidős vetélés is lett. A másikból -ami sokkal problémásabb volt- sikerült megmenteni a kislányomat.

2019. febr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 23 hetesen, 3D ultrahangon azt mondta beszéljek az orvosommal és szakítsam meg a terhességem mivel több belső szerve hiányzik,vagy viseljem a következményeket. Szerencsére úgy voltam vele hogy érzem hogy rendben van és kapja be! 38.hétre született sürgősségi császárral a magas vernyomás miatt, de teljesen egészséges semmi baja 😊
2019. febr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem "csak" missed ab-nak minsitettek az elozo es ezt a terhessegemet. Bekuldtek a korhazba, de a fiam mar 5 eves es a mostani terhessegem 18 hetes
2019. febr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha Te, az anyukája reménytelennek érzed akkor minden kűzdelmed és jó szándékod ellenére sajnos az is lesz. Három terhességemből mindhárom veszélyeztetett volt. A Középsőmmel vérezgetés, lepény rossz helyen vérezgetés rossz AFP. Későn közölték az eredményt nem tudtunk már sem prenát sem niftyt csináltatni. Maradt a négyes tesz meg a magzati szívuh. Mire mindez lement én meghoztam azt a döntést h ha beteg akkor nem tudom megtartani. Magzati szívuhon közölték h minden rendben egészséges. Nagyon boldog voltam. Másnap elment tőlem. 20 hetes volt. Lehet h mégis volt gond vagy az én negatív gondolataim vagy egyszerűen csak a defektes méhszájam? Ki tudja. Nem fogom már megtudni. Viszont tanultam belőle. Mit? Azt hogy amíg dobog a szívem és dobog a szíve és ő velem van és minden nehézség ellenére kapaszkodik belém addig nem engedhetem el. Addig bíztatnom kell hogy igen az élet szép és meg tud születni épen és egészségesen csak ne engedjük el egymást. Így történt és most itt alszik mellettem. És milyen bajaim voltak? PCO, inzulinrezisztencia pm alulműködés , vérzés, lepény rossz helyen, haematóma, méhszájgyengeség miatti cerklage, fekvés a 16. héttől a 37. hetig, 3 hónap kórház, durva étvágytalanság, visszatartások. Egy pillanatra sem engedtem el. Nem szabad mert behívod a rosszat. Igenis minden rendben lesz, ki kell bírni. Nagyon nagyon nagyon megéri!!!!
2019. febr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. febr. 7. 22:12
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Jobban van kicsit a lelked? Tarts ki!!! Amikor bajban voltam nekem mindig azt mondták h csak az anyák képesek a csodákra!!! Utolsó voltam.
2019. febr. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon várom a prena teszt eredményét...a hét végén vagy jövő hét elején meg kell lennie...
2019. febr. 11. 09:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!