Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a legjobb módszer, hogy egyek?

Mi a legjobb módszer, hogy egyek?

Figyelt kérdés

7hetes kismama vagyok, tudom mennyi minden megy végbe a szervezetemben, viszont nem tudok enni sajnos.

Terhesség előtt állt be pont az evés normalizálódása, és most egyszerűen nem tudok enni.

Van, hogy megkívánok valamit, akkor azt elkészítem és hozzá se nyúlok. De legtöbbször nem kívánom az ételt és ninvs éhségérzetem.

Puffasztott rizset szoktam tudni magamba erőltetni, de ez nagyon kevés, főleg terhesség alatt.


Járt így valaki? Mi lehet a megoldás?



#Terhesség.evés
2019. febr. 7. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
3 hónapig csak nyers mandulát, sós csipszet és popcornt tudtam enni. Kb a 4. hónapban már tudtam sonkás szendvicset is. 5. hónaptól jött vissza az étvágyam. Egészséges baba született :) Vitaminokat szedtem, főleg a folsav fontos ilyenkor. Ne aggódj, sokan vannak igy ezzel. Ha tudsz rágcsálj valamit mert ha túléhezed magad, sokkal erősebb lesz a rosszullét és az étvágytalanság is.
2019. febr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezek nálam is mennek, esti rágcsáló vagyok, ekkor mindig megy a ropi meg hasonló sós apróságok.


Akkor nem idegeskedek emiatt, hátha megjön nekem is az étvágyam.


Köszönöm a gyors válaszod :)

2019. febr. 7. 18:38
 3/5 anonim ***** válasza:
A 16. hétig nem volt étvágyam, ne aggódj, a babának ettől nem lesz baja, nálam addig is és azóta is egészséges minden ultrahangon. Azzal teszed a legrosszabbat, ha erőlteted magadba az élelt, mert ha nem kívánod és még esetleg émelyegsz is, szerintem borítékolva van a hányás. Annyit és azt egyél most, amit kívánsz, el fog múlni ez az időszak.:)
2019. febr. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, en enni se tudtam, folyamat hanytam.

21. hettol kezdtem el csipegetni.

2019. febr. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Megnyugodtam hogy nem vagyok egyedül ezzel.


Köszi mindenkinek!

2019. febr. 8. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!