Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismama vagyok. Káros, ha az...

Kismama vagyok. Káros, ha az egész lakásban cigiznek csak abba a szobában nem ahol én tartózkodok? Mi lesz ha megszületik a kisbabám? Nem akkarom, hogy baa legyen.

Figyelt kérdés
Engem zavar a füst, ha kilépek a szobából, fulldoklom meg öklendezek annyira rossz. Szóltam már emiatt anyóséknak. De szerintük nem káros,még az sem ha előttem cigiznek, mert az csak szag, szerintük. Szerintem meg ártalmas!!!
2008. nov. 8. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Iszonyúan ártalmas, a passzív dohányzás még rosszabb, mint ha a kisbaba maga cigarettázna. Ha ezt nem érti meg a családod, nem érdemlik meg a kisbabát. Én tuti nem maradnék egyetlen percet sem olyan lakásban, ahol dohányoznak. A kisbaba egészsége a legfontosabb! Komolyan, én tutira elköltöznék!

3 hónapos a lányom, de még az utcán beszélgetni se álltam meg dohányzó ismerőssel a várandósság alatt, de most sem, ha sétálunk.

2008. nov. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Neked még károsabb, mint annak, aki szívja. Keress rá a neten, nyomtasd ki, amit találtál, és dugd az anyósodék orra alá, bár úgyis azt fogják mondani, hogy hülyeség.
2008. nov. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

artalmasabb mintha te szivnad!!

jobb lenne leallitana a parod az anyjaekat hogy legalabb mig ott laktok vonuljanak ki az erkelyre vagy, olyan helyre ahol nem er teged a fust, meg ilyet lakasba cigizni?? olyanok is lehetnek magukra is anyosdek ha a lakasukat sem kimelik!

2008. nov. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Hogyan értesem meg ezt velük?Párom is már szólt nekik. De mondta, hogy nem tudd nekik parancsolni, öregek...

nem hallgatnak rá.

2008. nov. 8. 20:25
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem üljetek le nyugodtan, és beszéljétek meg velük, hogy az unokájuk egészségét is kockáztathatják ezzel, mert a káros anyagok, amik a cigiből nem csak a tüdejükbe, de a levegőbe is kerülnek, bejutnak a tüdődbe, a véráramlásodba és ezáltal a baba szervezetébe is.

Annak idején az én szüleim is a lakásban dohányoztak, de amióta unokájuk van, inkább kimennek a teraszra dohányozni.

2008. nov. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!