Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sajnos a babámat a 12. hétben...

Sajnos a babámat a 12. hétben elvesztettem mert a genetikai ultrahangon kiderült hogy beteg. A terhességet randkivül rosszul viseltem és nem a hányás ra gondolok. Lehet közé ahoz hogy beteg volt a baba és ez kihatott rám?

Figyelt kérdés

2019. febr. 8. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Nincs összefüggés. Én a 15. hétig majd megpusztultam és egészséges a babám. Van olyan aki tízen kg-t fogy a terhesség végéig a rosszullétek miatt, mégis egészséges babája lesz.

A rosszullétet megléte vagy annak hiánya semmit nem jelez arról, hogy beteg-e a baba.

2019. febr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem a baba genetikajanak nincs koze ahhoz hogy van e barmifele rosszulleted terhesseg alatt. Rengeteg no van aki szenved mint a kutya az elejen es teljesen egeszseges gyerek lesz, vagy semmi baja nincs es megis beteg a baba.

Vagy azt hogy erted hogy rendkivul rosszul elted meg de nem a hanyasra fondolsz? Lelkileg erezted rosszul magad? Mert az mar egy erdekesebb szitu. Valoszinuleg orvosilag lehetetlen, hogy azt te barmilyen sejtszinten megerezd hogy beteg a bebi, de en megis hiszek benne, hogy valamilyen anyai oszton ugjan nyomasztja ez ah anyukat anelkul hogy tudna mi is van. El tudom kepzelni hogy megerzed hogy baj van tudatalatt.

De a fizikai rosszulletnek sztem nincs koze hozza

2019. febr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Nincs összefüggés,ne magyarázd bele! Ez már sajnos nem segít. Sajnálom a gyermekedet!
2019. febr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem simán megérezhetted, hogy baj van és emiatt lehettél lelkileg rosszul. Nekem 16hetesen volt vetélésem, a baba egészséges volt, de megéreztem, hogy baj van egyik éjjel... Utána még 2nap volt, mire konkrétan szülési fájdalmaim lettek és mentő vitt kórházba. De tudtam már előtte, hogy nagy a baj... Éreztem.. De a dokik semmit se láttak (2nap alatt 3doki).
2019. febr. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!