Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig lehet ruhákkal, eltakar...

Meddig lehet ruhákkal, eltakarni titkolni a terhességet irodában, tanárnőként általános iskolába, közép iskolába?

Figyelt kérdés
2019. febr. 8. 15:14
 1/10 anonim válasza:
82%
Szóval terhes lettél hetedikesként, és nem mered elmondani otthon? Muszáj lesz szólni anyának.
2019. febr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes,és nem rólam van szó.Csak érdekel,kíváncsiságból írtam ki a kérdést.
2019. febr. 8. 15:16
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Miért kellene titkolni?


Ha dolgozó vagy, jobb ha tudja a főnök, mert csak akkor köteles elengedni vizsgálatokra.

Ha diák vagy, úgyis kiderül, mert felmentenek tesiből.


És hogy a has mikor nő??? Én áprilisban szültem, és januárban is félve kérdezték, hogy "csak nem?" mert akkor sem volt még egyértelmű. Pedig 163/55 voltam teherbeeséskor.

A rosszullét meg: vagy 10 percenként hányni kell, vagy egyáltalán semmi tünet. Erre sem lehet alapozni.

2019. febr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

Ez nagyon egyéni. Van akinek 20 hetesen is lapos a hasa és van aki 16 hetesen is úgy néz ki, mint egy mindenórás terhes. És ez csak a terhes has. Van aki végighányja a terhességet, vagy minden szagtól rosszul lesz, folyamatosan szédül és nem bír 3 percnél többet állva maradni. És van akinek az első terhestünete az, hogy megmozdul a baba.

Szóval erre a kérdésre még általánosságban sem lehet válaszolni.

2019. febr. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Menj pszichiáterhez kéthetente megkérdezed ugyanezt. Neked ez a rögeszméd?


Egyébként meg, öt hónapig de csak akkor ha szőnyegen áll!

2019. febr. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Tanárnőként nem tudod helyesen leírni, hogy iskolábaN? Na persze...

Változó, hogy kinek mikor válik feltűnővé, de nem érdemes sokáig titkolni, mert ha elmondod a munkahelyen, akkor nem rúgnak ki és megkímélnek a nehezebb feladatoktól, amik veszélyeztetik a babát.

Az ilyen terhességet titkoló tinik gyakran elkövetnek olyan felelőtlenségeket, hogy nem esznek, hátha lassabban nő a hasuk (?!), vagy leszorítják valamivel. Eszedbe ne jusson ilyet tenni, mert nemcsak a babára, hanem rád is veszélyes.

2019. febr. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha tanarno lennel, talan sikerult volna helyesen leirni ezt a kerdest. 🤦🏼‍♀️

Egyebkent en mindjart 5 honapos ikerterhes vagyok es alig latszik, inkabb ugy nezek, mint aki jol bekajalt. Szoval ez eleg alkatfuggo.

2019. febr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valami diák lehet, aki gyanítja a tanárnőről, hogy várandós.

Egyébként én kb. 20 hetes koromig tudtam volna leplezni bő ruhákkal, ha akartam volna. Az egész testalkatom megváltozott, nem csak a hasam nőtt, hanem csípőben is erősebb lettem, nameg ugye a hízás.

2019. febr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Éb kb a 20. Hétig el tudtam volna


De a közvetlen munkatársam jól ismer.. A 12. Hét előtt már majdnem rákérdezett..

Semmi nem látszott

2019. febr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a 18. héten már kiszúrták a szemfülesebbek, de valakinek csak szülés előtt három hónappal tűnt fel :D Az igazgatónőnek a 12. héten mondtam el (mert mennem kellett vizsgálatra és el kellett kéreszkednem.)
2019. febr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!