Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lègyszi írjàtok le h nàlatok...

Lègyszi írjàtok le h nàlatok ez hogy volt. A màsodik trimeszter elejèn jàrok, most lenne a menstruàciom ideje. (kb) Egy kicsit mintha fàjna a petefèszkeknèl?

Figyelt kérdés

Megèrzi ezt az ember vagy csak nàlam van így?Persze nem igazi, nem olyn erős menstruàciós fàjdalom, csak olyan fura..

Hülye egy èrzès.


2019. febr. 8. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez van. Minden hónapban érzem amikor "meg kellene jönnie". Sőt a pattanásaim is kierősödnek ugyanúgy, mint amikor mensiztem.

19 hetes kismama

2019. febr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül..😊
2019. febr. 9. 09:12
 3/3 anonim válasza:
Olyan 5.-6. hónapig minden "menstruációs" tünetem jelentkezett napra pontosan, a vérzésen kívül. Rá is kerestem és van ilyen.. "emlékszik" a tested. Egy 33hkm
2019. febr. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!