Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azok a kismamák akik nagyon...

Azok a kismamák akik nagyon szerettek volna lány gyermeket, de kiderült az ultrahangon, hogy kisfiút várnak, emiatt szomorúak lesznek vagy amikor már megszületik ugyanúgy szeretik a picit?

Figyelt kérdés
2019. febr. 8. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Ugyanúgy szeretik a picit. Aki csak a neme miatt szeretné a gyerekét az egyébként sem fog bensőséges kapcsolatot kialakítani a gyerekével, mert a gyerek szeretete elvileg ösztönös kellene, hogy legyen. Akinél ez nem automatikus és a nemétől teszi függővé, ott más alap bajok is vannak.

Pár nap zavar szokott lenni a fejekben ha valaki más eredményt hall az ultrahang során, de azért a szülésre ez mindenkiben rendeződni szokott.

2019. febr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig csak lányokat akartam. Az elsőm kislány lett, persze baromi boldog voltam. Így, hogy már volt egy lányom, pláne nem akartam fiút, én már lányos anya vagyok, maradjon is így. A másodiknál úgy mentem be az ultrahangra, hogy jaj, csak ne legyen fiú, lány legyen. Az első egy percben közölték, hogy fiú. Megdöbbentem, aztán elkezdtem vigyorogni, és baromira örülni, hogy fiam lesz :D komolyan, egyetlen pillanatig nem voltam csalódott, valahogy azonnal átkapcsoltam. Most itt alszik rajtam, 5 hetes. Természetesen imádom, már azelőtt imádtam, hogy megszületett, azóta meg teljesen odavagyok, a legcukibb kisfiú a világon. És nem, nem akarom egy kicsit sem, hogy lány legyen :)
2019. febr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nálunk én nagyon kislányt szerettem volna, aztán a 18. héten megtudtuk, hogy kisfiú. :) Mindketten nagyon örültünk és azóta is boldogok vagyunk, hogy Ő van nekünk. :)

2019. febr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van mar egy lányunk es eg fiunk. Most vagyok terhes a 3. babával , es valahol legbelül kislányt szerettem volna. Amikor az uh-on mondta a nő hogy kisfiú, akkor Raneztem a ferjemre, es csak vigyorogva annyit kérdeztem hogy kisfiuuuuu??? 😃 utána meg vagy 10x megkérdeztem, de vigyorogtam megállás nelkul ☺️
2019. febr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Én kisfiút szerettem volna meg a férjem is, a 18. hetin közölték, lány lesz. Kicsit sírdogáltam de utána átkapcsoltam. Imádom a kis kópét azóta is, már 9 hónapos igazi kis anyuci pici babája. :)
2019. febr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mirekiértünk a rendelőből már úgy beszéltünk róla mint kisfiúnkról. Legközelebb a napokban merült fel újra a kuslány téma mikor a tesótervezésről beszéltünk és megkérdeztem a férjemet, hogy lányt vagy fiút szeretne inkább. Ô lányt szeretne én már inkább fiút. Nem mintha kívánságműsor lenne, de lesz ami lesz, imádni fogjuk, mint a bátyját.
2019. febr. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!