Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetesen, Ha inkább lent...

30 hetesen, Ha inkább lent érzem a baba mozgasat az mire utahat? Hogy közeleg a szülés? Vagy hogy fejvegű? Vagy mire?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:

szia !


Az azt jelentheti, hogy még nem fordult be.Ha fent érzed inkább, akkor fordult meg, és lesz lent a feje.

2010. júl. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
miert lent nem mozoghat a keze?most komolyan?
2010. júl. 1. 09:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem mind a négy babám fejvégű volt. Lent kissebb mozgásokat éreztem, fent nagyobbakat. Gondolom lent a kezét mozgatta a baba, olyan érzés volt néha, mintha matatna, keresne valamit. Szóval attól függ, hogy milyen mozgást érzel lent. De ne aggódj, ha még nem lenne fejvégű, akkor is van még ideje befordulni.
2010. júl. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
meddig varnak a befordulassal?vagy farvégel is megszületik természetes uton a kisbabat?
2010. júl. 1. 09:38
 5/6 anonim ***** válasza:

A keze mozoghat , persze, de a lábaival erősebben tud kalimpálni.Azért gondoltam, hogy azért érzed lent.

Én nekem volt szerencsém napközben megfigyelni, hogy keresztbefordul, és kb. 2 nap múlva éreztem, hogy a fejecskéje nem oldalt van már, és fent éreztem jobban.

2010. júl. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

kb. a 36. hétig fordulnak, de ez változó. Van baba, aki keresztbefordul és onnan nem hajlandó lefordulni. Van amelyik átfordul, de 1 hónap múlva visszafordul. De ezek sem súlyos gondok ma már.

Egyébként nagyban függ a baba súlyától, fejkörfogatától. Lehet lábtartásos babát hüvelyi úton is szülni, ha elég "kicsi" hozzá.

2010. júl. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!