Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális így beijedni? Vagy...

Normális így beijedni? Vagy bekattantam volna? Kérlek be nézz bolondnak

Figyelt kérdés
34hetes vagyok én napok óta alig van jókedvem! Egész nap jár az agyam! Nagyon szerettem volna ezt a babát, imádom már most! De annyira félek hogy megválozik a viszonyom a férjemmel! Tündér most is, mindennen rámogat de annyi minden válozik egy babával! Méhnyak rövidül, együtt nem lehetünk màr amit megért de félek hogy így elhidegülünk! Azt se tudom h mi lesz ha meglesz a baba! Annyira elbizonytalanodtam.. érzett más is így? Vagy én vagyok dilis?

2019. febr. 10. 00:25
 1/6 anonim válasza:
85%

Egy: Nem vagy dilis! !

Kettő : Természetesen más is járt már ebben a cipőben, ebben 100%-ig biztos vagyok.

Három : Mit értesz azalatt hogy már nem lehettek együtt a férjeddel? Miért ne lehetnétek? A sokgyerekes szülők a legjobb példái annak, hogy az első gyermek után is van szexuális élet. :)

Négy : Sok boldogságot kívánok nektek! De előtte még inkább kitartást az utolsó hetekben!

2019. febr. 10. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szinte biztosan változik. De nem biztos, hogy rossz irányban. 😊

Teljesen természetes, hogy van benned ilyen félelem. Pont ez fog segíteni, hogy jobban odafigyelj a házasságodra, és legyen erőd baba mellett is dolgozni azon, hogy jó legyen.

2019. febr. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Első, olvasd el, amit írt...

"Méhnyak rövidül, együtt nem lehetünk màr amit megért de félek hogy így elhidegülünk"


Kérdező, meg fog változni az életetek, de az csak rajtatok múlik, milyen irányba! Nyugodj meg, és mindig csak a következőre koncentrálj! Most pl.arra,hogy hamarosan megszületik. Aztán majd arra, hogy otthon 3asban milyen kapcsolatot építettek ki ti, mint család.

2019. febr. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
3# Olvasd el, amit én írtam. Bővebben: https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..
2019. febr. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon aranyosak vagytok! Legtöbbször esténként tör rám ez a dilemma hogy akkor most mi hogy lesz de tudom, megoldjuk majd valahogy. Nagyon fogok figyelni a hàzasságunkra és majd csak beletanulunk mindenbe mint mindenki (ugye?) én meg megpróbálok ezentúl nem parázni
2019. febr. 10. 09:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Fiam 33 hétre született 6.héttől nem lehetünk együtt. Most jön elvileg a tesó, pozi testtől eltiltottak az együttléttől...egy házasságnak nem ez az alapja, ha igen az régen rossz, de bizts nálatok sem ettől függ..ott lesz még a szülés utáni 6 hét tilalom is. Nyugi, ez bíztos nem zavar be.
2019. febr. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!