Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árthatok nagyon a babának?

Árthatok nagyon a babának?

Figyelt kérdés

11 hetes vagyok és jó pár napja eléggé magam alatt vagyok. Sírok, meg kilátástalannak érzek mindent, nem vagyok boldog.

Na meg gyakran idegeskedem. Felkapom a vizet minden apró hülyeségen.

Próbálom visszafogni magam, de nem megy.

Nem szeretném ha emiatt baja lenne a picinek, de egyszerűen nem megy a rózsaszín világnézet.


2019. febr. 10. 06:52
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
nem
2019. febr. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Ezek a hormonok. Legalabbis igy éreztem a naggyal magam. Már 5 éves.
2019. febr. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 13 hetes vagyok. Teljesen normalis amin átmész. A hormonok teszik, én is hol bőgök, hisztizek, mindenen kiakadok, aztán jól vagyok majd megint mindenen kiakadok. Kitartast mindkettőnknek 😀
2019. febr. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem lesz a picinek semmi baja, teljesen normális amin átmész, a hormonok csinálják. Én felváltva sírtam és nevettem kb naponta ötször, és észre sem vettem csak utólag.. Szegény párom min mehetett át :D Pár hét és túl leszel rajta. Egy 33hkm
2019. febr. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!