Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van értelme túlsúllyal babamoz...

Van értelme túlsúllyal babamozira menni?

Figyelt kérdés
A diplomatikus szakzsargonnal élve ún. "vastag hasfallal" rendelkezem.:) Szeretnénk majd babamozizni egyet, de attól félek, hogy mivel vaskos vagyok, majd nem látszik semmi. Mik a tapasztalatok? Előre is köszönöm a választ!
2019. febr. 11. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Mit jelent az a vastag hasfal?

Nálam nem volt ilyen probléma 100kg fölött.

2019. febr. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a túlsúly mértékétől függ. rajtam is volt úgy +15 kiló már a terhesség kezdetén is. semmi gondot nem jelentett.
2019. febr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs gond az orvosi ultrahangokkal, akkor a mozival sem lesz.
2019. febr. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, nem a háj miatt vastag a hasfal, nrkem az izomzatom vastag, pedig évek ota nem edzek. +10-15kgval kezdtem a terhesseget, 8 jött fel a végéig. 25 hetesen mentünk babamozira a nagyobb gyerek miatt, semmi gond nem volt a hasammal, láttak mindent, amit kellett.
2019. febr. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha a rendes orvosi ultrahangon is jól látszik minden,akkor szerintem a babamozin,se lesz gond.
2019. febr. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem a hájtól vastag a hasfal. Nekem minden hasi uh egy katasztrófa pedig nem mondható rám h túlsúlyos vagyok. Még az orvos is csodálkozott h ilyen alkattal h lehetnek ilyen rosszak a látási viszonyok.
2019. febr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!