Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két napja késik a menstruációm...

Két napja késik a menstruációm, lehet baba? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Általában 26-27 naposak a ciklusaim, két napja késik a menstruációm ami feltűnő számomra hogy ilyenkor már teleszoktam lenni pattanassal, most teljesen kisimult az arcbőröm, száraz szoktam lenni menstruáció előtt most krémes folyásom van.. Nagyon szeretnénk babát, már másfél éve próbálkozunk tesztelni még nem merek sokat csalódtam... Volt már valakivel így és baba lett belőle? Hogy mindennek az ellenkezője történt amikor terhes lett? (arcbőr,folyás..)?
2019. febr. 12. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
A terhes nok arca kiszepul (vannak kivetelek) de nem azonnal, a folyas barmi lehet. Inkabb tesztelj ennyibol nem mondja meg senki
2019. febr. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
36,9 a hőm most mértem..
2019. febr. 12. 09:42
 3/4 A kérdező kommentje:
Tesztem negatív.. :(
2019. febr. 12. 10:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia nekem is ez a második napom hogy késik. Ma délután csináltam 2 tesztet és mind a kettő egyértelmű pozitiv lett😊 viszont én tényleg azt hittem hogy ez a hónap sem jött össze mivel görcsöltem/görcsölök és olyan érzésem van mintha bármelyik pillanatba meg akarna jönni.
2019. febr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!