Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy helyezkednek el az...

Hogy helyezkednek el az ikrekben a pocakban?

Figyelt kérdés
Azert kerdezem, mert mindig csak a hasam egyik oldalan erzem a mocorgat, a masik oldalon nem. Ugy ertve hogy a koldokomtol jobbra erzek mindent, balea meg semmit. Elnezest, ha oltari hulyeseg a kerdes, csak nem ertem hogy ez hogy lehet. Vagy nem igy van h nagyjabol egymas mellett vannak? Azt tudom, hogy egy ido utan felig meddig egymas alatt lesznek, vagy legalabbis nem egymas mellett. De normalis ez h mindig csak az egyik oldalt erzem a mozgast?
2019. febr. 12. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik oldalt sokkal erősebben érzem. Nálam az egyik baba harantfekvesben van, öt jobban érzem.
2019. febr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bárhogy lehetnek a szülés pillanatáig. Nekem a B babám minden nap másképp helyezkedett el. Forgott körbe-körbe: haránt, fej, farvégű - nem volt két egymást követő nap ugyan úgy. Onnnan tudom, hogy bent feküdtem és minden nap volt vizsgálat, soha nem ugyan ott volt, mint tegnap... 30 hét fölött állt be kb. hogy az egyikük a jobb, a másikuk a bal oldalomon volt. Az A baba beállt fejvégűbe innentől, a B végig forgott a bal oldalamon. Előtte mindig másképp voltak, hol egymást alatt, hol egymás mellett, mindig máshogy voltak két UH között. Szóval tök fölöslegesen hittem az mondjuk egy 20 heti UH után hetekig, hogy az egyik jobban, a másikat kevésbé érzem, mert a következő UH-n mindig kiderült, hogy már teljesen másképp vannak. Én is azt hittem, hogy az egyik kevésbé aktív, de nem volt igaz, csak az én fejemben volt egy hamis kép az utolsó UH alapján, de az elhelyezkedésük már köszönőviszonyban sem volt azzal a pozícióval.


Szóval igen, normális. Hány hetes vagy amúgy?

2019. febr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
19 hetes vagyok. Csak az a furi, hogy mindig ugyanott erzem. Nem ugy hogy egyszer itt masszor ott, hanem mindig ugyanott.
2019. febr. 12. 14:52
 4/5 anonim ***** válasza:
A babáid ugyan ott mozognak,ott vannak egymás mellett.amikor nagyobak lesznek mindegyik külön odlalra megy,és az egyik fejvégő lesz am ásik nem.forognak ők is
2019. febr. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mi most vagyunk 32 héten, mind a kettő be van állva, a fiú hamarább fejvegű lett a lány csak most fordult be, jobbról mindig érzem a fiút de a lányom első perctől lustább volt, a doki azt mondta, hogy ez természetes.
2019. febr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!