Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nagyon fájnak a csontjaim...

Ha nagyon fájnak a csontjaim jelentheti azt hogy jobban tágulok, könnyebb lesz a szülés?

Figyelt kérdés
Hetek óta deréktól lefele fáj medencecsontom,farokcsontom,stb.minden.sokszor olyan szinten mintha el lenne törve,alig tudok menni.Ágyban megfordulás is rémálom.Elsö terhességrmnél is ez volt de az tervezett császár volt szóval nemtudom milyen lett volna a szülésem.Lehet köze hozzá ha vkinek nagyon fájnak a csontjai jobban tágul és könnyebben szül?vagy semmi köze hozzá??most 31hetes vagyok rááadásul olyan szinten vizelési ingerem van hogy már kezdek azon gondolkodni normális e ennyire?fiamnal ez ennyire nem volt.most meg pisilés után olyan mintha meg se történt volna nagyon fáj sokszor le kell ülnöm erös ingerem van.normális enniyre? Nem korai ez még31hétre? Tudom hogy a baba feje nyomhatja de ennyire??
2019. febr. 12. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Nekem kb a 25 héttől fájtak a csontjaim, az utolsó honapban mintha mind el lenne törve. Fájt a felkelés, a járás az ülés, kb minden.

Megis nekem borzasztóan nehéz és piszkosul fájdalmas volt a szülésem.

A pisilési inger nálam is megvolt, és igen rossz volt emlékszem rá.

A naggyal nekem sem igy volt.

2019. febr. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Sajnos nem. Nekem odalent minden fájt. Végül 2 perces fájásoknál burkot repesztettek de épp hogy nyitva voltam. Sajna császár lett.
2019. febr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

Nekem annyira fájt sokszor a csontok és szalagok nyulasa/tagulasa, hogy egy hétig SZO Szerint mozdulni sem bírtam. De nem találtak semmi bajt. Egyszer csak elmúlt. Azon a héten nagyot nőtt a hasam és itt ott meg lila is voltam. Remélem 2.terhessegben ilyen nem lesz.. Mar elkell látnom majd a kisfiam.

Amúgy en végük császáros lettem. :P

2019. febr. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is már kb. a 25. héttől fájt minden a medencémnél, de a szülésnél semmit sem tágultam, így nekem is császár lett.
2019. febr. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!