Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13órát kellene utaznom egy...

13órát kellene utaznom egy irányban egy vonat on, lehet baja a babámnak? KB.3hetes vagy mondja inkább le?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat.
2019. febr. 12. 22:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

1. 3 hetes terhesség nincs.

2. Hogyhogy egy irányban? Vissza már nem jössz? Amúgy egészséges terhességben szinte semmi sem tilos és semmi sem káros. Azt hiszem, ezt egy kicsit túlparáztad! Menj nyugodtan.

2019. febr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Dehogy nem, viszzajovunk, úgy értem hogy végig csak egy irányban fog menni a vonat, és valahol azt olvastam, hogy az Karos, rosszabb mint a röntgen. 😱😭
2019. febr. 12. 22:43
 3/19 anonim ***** válasza:
98%
MI VAN????
2019. febr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
99%
Mivaaaan? Te olvastál olyat, hogy káros olyan vonaton utazni, ami csak egy irányba megy, vagy micsoda? Most ez vicc?? 😂
2019. febr. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez mekkora butaság!

Szóval ha sokat kéne sétálnod előre,akkor néha tolatnod is kéne? Hol hallottál ilyet????

2019. febr. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

azt olvastam.

és mindent elhiszel?

2019. febr. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a gondolat menetet tovább folytatva autóba se kellene ülni 😂
2019. febr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%

A vonatozas nem karos. Ha az orvosod szerint vagy magad szerint rendben vagy, nem nehezen estel teherbe es nem voltak korabban veteleseid, akkor utazhatsz.

A vonat olyan szempontbol még jo is, hogy barmikor felallhatsz setalhatsz kicsit a folyosojan.

Mivel tel van es meg influenza szezon is, arra vigyazz ha fulkes kocsiban utazol ne maradj/ulj betegekkel egyutt (tusszogo, kohigi emberek mellol ulj el, mert nem hianyzik hogy magas lazzal jaro betegseget elkapj).

2019. febr. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
98%

🤣🤣🤣

Ha 3 hetes vagy, még a mensesed se maradt ki...

Ezt az egy irányba utazást se nagyon értem. Egy vonat csak egy irányba tud menni... Előre vagy hátra.

2019. febr. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
97%

Fejtsd már ki kérlek, mit jelet nálad az hogy csak egy irányba megy? miért hogy szoktak még menni vonatok?

Komolyan, havi szinten vonatkozok, de el nem tudom képzelni miről beszélsz. Én olyan vonaton még nem ültem, ami úgy jutott volna el A-ból B-be hogy elindult, majd visszagurult, majd megint elindult.


Amúgy a vonatozás nem káros.

2019. febr. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!