Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek megúsztam a...

Szerintetek megúsztam a rosszulléteket?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 6 hetes terhes (elvileg) ilyenkor már lenne tünetem? Ti mikor kezdtétek a rosszullétes időszakot?
2019. febr. 13. 08:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Elsőnél 10héten kezdődött, másodiknál a 8 heten.

Hogy megúsztad vagy sem, majd kiderül.

2019. febr. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van akinek ettől később jelentkezik, van akinek kb rögtön a kimaradt vérzés után. Ezt nem tudhatjuk. Én 2x hánytam összesen, kb spontán, épphogy annyival előtte éreztem, hogy kiértem a wc-re. Nekem annyi volt az össz rosszullétem, az is a 10-11 hét körül. A vészes hányósoknál elég korán jelentkezik a rosszullét, de amúgy teljesen változó.
2019. febr. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ennyivel meg is békélnék :)
2019. febr. 13. 09:10
 4/8 anonim ***** válasza:
6. héten még semmi bajom nem volt. 7-en már délutánonként émelyegtem. 8-tól 0-24-Ben voltam rosszul a 14-ig hét végéig, teljesen a 16. hétre múltak el a rosszullétek.
2019. febr. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vészes terhességi hányás a 8. héten kezdődött, a 6. héten semmi bajom nem volt.
2019. febr. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

6 hetesen mintha terhes se lettem volna.

10-11. hét környékén kezdődtek a rosszullétek.

2019. febr. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy megúsztad. Nekem 15 héten kezdődött 10 hétig minden nap rosszul voltam.
2019. febr. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
8 héttől folyamatos hányingerem volt, de tényleg egész nap és kb éjszaka is.Nem hánytam, de úgy éreztem ez kb rosszabb. Most 15 hetes vagyok még mindig vannak rosszabb napok de legalább már jobbak is. Az elsővel semmi nem volt..
2019. febr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!