Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek az első terhesség...

Akinek az első terhesség alatt magas volt a vérnyomása annak hogyan alakult a második babánál?

Figyelt kérdés
2019. febr. 13. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem első előtt alacsony. Elsővel magas lett. Szülés után lement. Másodiknál szintén magas volt és úgy is maradt.
2019. febr. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az elsővel a 37. héten kerültem kórházba 160-as vérnyomással.

A másodikkal már az elejétől magas volt a vérnyomásom, 2x feküdtem 1-1 hetet a kiugrások miatt a patológian. 2x1 dopegytről, 3x2-ig emelték a gyógyszerem.

2019. febr. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az elsőnél magas volt, a másodiknál nem, és most a harmadiknál se magas.
2019. febr. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az elsőnél a 30. hét után lett magas,de főleg csak orvosi környezetben, itthon csak picit volt magasabb a szokásosnál, de még normális (értsd: a 105/65 átlag helyett 125/85, orvosnál 140/90). Szülés után visszaállt a szokásos alacsonyra. A másodiknál a 34. hét körül kezdett kiugrálni, de itt már itthon is magasakat mértem, 36. héttől gyógyszer kellett. Most is visszaállt kb másfél hét után alapra.
2019. febr. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elsővel magas lett, toxémia miatt 33 hetesen megszületett. Biztattak hogy minden rendben lesz a másodiknál erre most kb még magasabb. Annyi a különbség hogy most elejétől szedem a dopegytete (nem keveset) a fiamnál 0 hét körül kezdtem de előtte is magas volt csak nem foglalkoztak vele
2019. febr. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elso terhessegnel a vajudasnal ment fel, 220/110. Surgossegi csaszar. Masodiknal a 30. hettol dopegytet kellett szednem. Most mar a 14. hettol Kell szednem.
2019. febr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!