Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek nemvárt előtt már 3-4...

Akinek nemvárt előtt már 3-4 nappal kimutatta a teszt a terhességet, annak később az első vizsgálatkor nagyobb volt a baba?

Figyelt kérdés
2019. febr. 13. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem nagyobb volt, hanem ketten voltak.
2019. febr. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem voltak nagyobbak. Ráadásul inszeminációval fogantak, így még a napját is pontosan tudtuk. De ők se egyedül voltak 😊
2019. febr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ez annyit jelent, hogy elobb fogant a baba. A merete ettol meg nem lesz nagyobb, koranak megfelelo lesz.

Vagy ikerterhesseg:) en nem tesztet csinaltam, hanem vervetelt kertem, hogy hcg-t nezzenek,. mig masoknak 700-1000korul szokott lenni azon a napon, nekem 2450 volt. 1 het mulva kimutatta az uh hogy ikrek.

2019. febr. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 khniki ***** válasza:
41%
Pont akkora volt, mint kellett. Csak azért mutatta ki a teszt, mert 10-es érzékenységű volt.
2019. febr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 10es érzékenységűvel csináltam, a mérete megfelelt a korának,nem volt nagyobb a kelleténél.
2019. febr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 2 nappal előbb már pozitív lett, de a babám jelenleg (9.hét) 4-5 nappal kisebb, mint mensi szerint kellene.
2019. febr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem volt nagyobb egyikük sem, és ikrek sem voltak. Lányomat ovu után 11 nappal mutatta a teszt, fiamat ovu után 9 nappal.
2019. febr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hàt nekem nem volt nagyobb. Pedig szerintem előbb fogant. Nem tudom... majd kiderül, mikor születik meg (pàr hét már csak). :)
2019. febr. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!