Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha van már fogadott orvosom,...

Ha van már fogadott orvosom, hogyan kell szülész nőt fogadni?

Figyelt kérdés
Székesfehérváron szeretnék szülni, meg első trimeszterben vagyok, az orvosomhoz most megyek majd 12. Heti UH-ra. Az a kérdésem, hogy szülésznőt rajta keresztül tudok fogadni? Ő ajánl, vagy hogyan kell ezt? Nektek milyen tapasztalataitok vannak? Köszönöm előre is!
2019. febr. 13. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá a dokinál, ajánl-e valakit, akivel szívesen dolgozik együtt. Ha igen, felhívod, elmondod ki vagy, vállal-e. Ennyi :) Ha nem ajánl senkit, akkor különböző fórumokon tudsz érdeklődni, kit ajánl a többi anyuka.
2019. febr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szintén Székesfehérvár. Érdemes a dokit megkérdezni, kit/kiket ajánl, mert bizony van, aki szeret valakivel dolgozni, mással nem hajlandó. Az első babánál a doki ajánlott 2 szülésznőt, az egyikőjüket választottam. Most az a faramuci helyzet állt elő, hogy a doki nem vállal gondozást, a szülésznőhöz ragaszkodtam. Kinéztem egy orvost, előtte felhívtam a szülésznőt, hogy adjon tanácsot, mégiscsak sok év tapasztalata van. Ezt a dokit ajánlotta ő is, de volt, akire azt mondta, nem hajlandó kismamát vállalni, aki XY-hoz jár.
2019. febr. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!