Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhesek kinél milyen...

8 hetes terhesek kinél milyen tünet van?

Figyelt kérdés

Kiváncsi lennek kinél milyen tünet van ha van esetleg :)

Nekem ez a 3-dik terhességem és most tapasztalok igazam rosszulleteket előzőleg semmi se volt csak gyomoreges meg gyakori pisi :)

Bezzeg most 😬


2019. febr. 13. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Hányás naponta 1-2x és fáradtság

De ez istenes elsőhöz képest, vele 16.hetig hánytam naponta 5x legalább.. És húsra nézni sem tudtam.

2019. febr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ötödik héttől hányinger és ételundor. Reggel éhgyomorra öklendeztem, de hányás nem volt. Most már 11 hetes vagyok, ezen a héten már sokat enyhült a hányinger.

Előző terhességemnél csak hányinger volt, öklendezés nélkül, de akkor ólmos fáradtság is társult hozzá. Egy poharat alig bírtam tartani, úgy éreztem mindjárt elejtem (valójában nem ejtettem el soha semmit).

2019. febr. 14. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 khniki ***** válasza:
Nekem az 5.-6. hét volt kellemetlen, most semmi bajom. :)
2019. febr. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egésznapos emelyges és étvágytalanság ! Fáradság !


Ami lemegy a torkomon az max a sajtos taller majkremmel a tetején ! Semmi értelmes kaját nem birok enni !

2019. febr. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ma vagyok 8+3, faj a hasam meg a derekam, olmos fáradtság, néha hányinger. Nekem is harmadik terhesseg, de igazából egyik sem viselt meg ennyire😱😂

2019. febr. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló , dettó .....
2019. febr. 24. 20:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi lesz veletek a végére? :) ez még semmi!!!
2019. febr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó , két terhesseget túléletem mert itt ha nem nott volna a pocak azt se tudtam volna hogy várandós vagyok :D

Bezzeg utolsó baba megszivat és megkapom ami kimaradt az első kettőből 🤣

2019. febr. 25. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!