Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most emiatt aggódnom kell?...

Most emiatt aggódnom kell? Szólt volna a doki, ha baj van ugye?

Figyelt kérdés
Ma genetikai ultrahangon azt irták a papíromra, hogy előlfekvő a méhlepény és érinti a méhszájat. Beutaltak szív uh-ra is. Amikor megkérdeztem az asszisztenst, hogy egészséges e a pici azt mondta annak tűnik. Fejfekvesű a baba. 19 hetes vagyok és azt hiszem a szívnél a kiáramlásokat nem tudta az orvos megnézni rendesen a helyezkedése miatt. De remélem tényleg csak ennyiről van szó. Egyébként minden rendben volt csak félek az összenövéstől és a korai lepény leválástól. Nem szeretném, ha eltávolítanák a méhem és a vérátömlesztés sem lenne túl jó. Ezelőtt 2-3 héttel még nem így helyezkedett sem a baba sem a lepény. Lehetséges, hogy feljebb csúszik majd, az jó lenne. Vérzés egyébként még nem jelentkezett kis mértékben sem.
2019. febr. 14. 00:04
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Na ez a paramamiság. " félek az összenövéstől és a korai lepény leválástól. Nem szeretném, ha eltávolítanák a méhem és a vérátömlesztés sem lenne túl jó"


ezeket honnan vetted kitaláltad a kis agyaddal.?


Én nem értem miért kell ennyire bebeszélni minden idiótaságot.

2019. febr. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Osztom az elsot.
2019. febr. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt onnan vettem, hogy 4. császárom lesz a 3. nál egy hónappal szülés előtt be kellett feküdnöm és volt ott egy kismama hasonló helyzetben akinek eltávolították a méhét. Az előző 3-om terhességemnél toxémiás voltam. A 4. baba spirál mellett fogant nem is vettük észre a terhességet csak 10 és fél hetesen, abortusz szóba sem jöhetett és nem nem kötöttek el hiába szerettük volna. De igazából nem magam miatt aggódom csak a másik 3-om gyerekem is fel kell nevelni és emiatt nem szeretnék ott maradni, egyetlen lány gyerekem lesz most nem szeretném baja legyen, neki is szüksége lesz rám és utolsó gyermekem lesz szeretném, ha mindketten egészségesen jöhetnénk haza.
2019. febr. 14. 12:22
 4/7 anonim ***** válasza:

háthogyha ezt szépen leirtad volna az előzményeket akkor nem kaptad volna az ívet :)

reméljük hogy minden rendben lesz veletek.

2019. febr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ahhoz nem tudok hozzászólni, hogy mekkora a kockázat pl. amiatt, mert spirál mellett fogant. Nekem is elérte a lepény a méhszájat, mondjuk eddigre már fentebb húzódott, de arra kell gondolni, hogy még mostantól fogva nő igazán sokat a méh, szóval simán fentebb húzódhat. Nekem azt mondta az orvosom, hogy akkor nehezebb a helyzet, ha még a 36. héten is eléri a lepény a méhszájat/teljesen fedi, mert akkor szinte biztos a császármetszés.

Lepényleválás: nem tudok statisztikát mondani, hogy milyen gyakori, és milyen kimenetellel jár, de anyukám második terhességében a 16. héten részlegesen levált, úgy vitték kórházba, hogy tócsában állt alatta a vér, és testvéremmel együtt semmi baja nincs a mai napig.

A helyedben kikérnék egy orvosi másodvéleményt, vagy elmennék máshoz is ultrahangra, hátha ott megnyugtatóbb dolgokat mondanak. Nem tudom, hogy hol laksz, és ez mennyire megoldható, de lehet jobb lenne, mint a mostani, parázós helyzet.

2019. febr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat reméljük a legjobbakat. Ha változás van és érdekel titeket szívesen megírom ide, hátha ezzel másokat is megtudok majd esetleg nyugtatni vagy pontosabbat tudok mondani a válaszommal.
2019. febr. 14. 18:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Mennyire voltál toxémiás?
2019. febr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!