Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes lehetek?

Hány hetes lehetek?

Figyelt kérdés

Segítenétek kérlek?

A tesztem hétfőn lett elöször pozitív, aztán a biztonsagos kedvéért, kedden is csináltam egyet, ami pozitív lett. Január 3.-án véreztem utóljára. 3.-10.-ig.

Nem tudom mikor volt a pontos fogantatas, és azt sem, hogy mikor lehetett az ovuláció.


2019. febr. 14. 12:50
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. 😘
2019. febr. 14. 12:51
 2/16 anonim ***** válasza:
4-5 hetes lehetsz, a fogantatást meg ennyivel nem lehet megtudni, de ha tényleg pozitiv a későbbiekben látogass el egy nőgyógyászhoz, :)
2019. febr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Marcusban kaptam eloszor idöpontot. Szerinted minden rendben lesz? Aggódnom kicsit.
2019. febr. 14. 12:54
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó vérzés első napjától számolják, ha a magzat mérete nem tér el. Ez alapján 6 hetes vagy most. Szerintem teljesen jó, ha márciusban mész, akkor már 8 hetes leszel és nagy eséllyel lesz szívhang. Ha vérzel, akkor keresd fel a dokit hamarabb Nyugodj meg, nem lesz semmi gond. Gratulálok a babához! (4honapos kislány anyukája)
2019. febr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Mert ha az utolsó menstruációtól szamítom,ahogy azt a nagyköny írja, akkor már 7hetes vagyok. De nem tudom pontosan, biztosra, illetve félek, majd a vizsgalat on, ha mégis kisebb lesz, vagy nem is fogjak még semmit se látni. 😱

Bevagyok parázva.

2019. febr. 14. 13:07
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. 😘
2019. febr. 14. 13:07
 7/16 anonim ***** válasza:
Hány naposak a ciklusaid? Abból ki tudod számolni nagyjából az ovut. Vagy vegyél Clearblue digitális tesztet. Amúgy, ha nincs panaszod (főleg vérezgetés) nem gond, ha nem rohansz rögtön a dokihoz. Én 7 hetesen mentem, akkor már látszódott rendesen, nemcsak a petezsák meg a szikhólyag, és szívhang is volt.
2019. febr. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Márciusban már látni fogják, ha ott a baba, ne félj. Pihenj sokat addig és ne parázz! Drukkolok nektek! Egy 2 hét múlva 1 éves manó anyukája.
2019. febr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Koszonjuk szépen.

Nektek is gratulálok. 😘

2019. febr. 14. 13:16
 10/16 anonim ***** válasza:
Hány naposak a ciklusaid?
2019. febr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!