Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes, fejvégű fekvésben...

28 hetes, fejvégű fekvésben lévő babának baj, hogy a lábait egyáltalán nem érzem mozogni?

Figyelt kérdés

Hetek óta fejfekvésben van már, éreztem is amikor befordult. Nagyon jól mozog, rengeteget érzem, de csak lent egészen a méhszájnál, gondolom a kis kezeivel ahogy kalimpál. Ennél följebb, tehát ahol a lábainak kellene nagyjából lennie szinte egyáltalán nem érzek mozgást napok óta. 2 hét múlva megyünk a 30 hetes ultrahangra, de addig felhívjam a dokit, aggódom kellene? Elméletileg velem és a picivel is minden oké, nem nyílt a méhszáj, teljesen komplikációmentes volt eddig a terhességem.


Köszönöm a válaszokat!


2019. febr. 15. 06:52
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Új paramami született.


Amúgy ha a gyereknek nem mozog valóban a lába, akkor szerinted mit fognak tenni, amíg odabent van? Vagy szeretnéd inkabb 30 hetesen kint tudni, hogy lássák a lábát?

Kb fogalmad sem lehet róla mit érzel mozogni, csak tippelhetsz maximum.

2019. febr. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sem éreztem soha a lábát, csak a kezeit, meg a fenekét tolta ki mindig.


Emiatt ne aggódj!

2019. febr. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28hetesen még simám foroghat, lehet nem is a kezeit érzed...hanem a kislábát :) vagy pedig nem a tipikus magzat pózban van, hanem a lábfeje is a fejénél van
2019. febr. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Siman lehet, hogy a labat erzed ott oent es nem a kezeit.

A legjisebb gyerekem pl 30

Hetes uh-n is ugy fekudt, hogy az arca elott volt a mindket labfeje.

En is sokaig lent ereztem leginkabb, kesobb pedig inkabb az oldalamon, akart kimaszni, de kiderult, hogy harantba fordult.

De az utolso hetekben mar mindenhol ereztem.

2019. febr. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy a kismama a baba mijét érzi mozogni, az csak egy illúzió.
2019. febr. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én soha nem tudtam eldönteni, hogy melyik testrészét érzem.Uh alkalmával mindig a fejénél volt a lába is és a kezeivel fogdozta.Egyik genetikai kontrollon mondta is a doki, hogy biztos nagy mozgású gyerek lesz, mert alig bírta rávenni, hogy hagyja mérni magát.Én meg még jóformán nem is éreztem mennyire ficánkol.
2019. febr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sokáig én is csak lent éreztem "kaparászni".Aztán ahogy telt az idő és nőtt a méhem egyre intenzívebb lett a mozgás mindenhol.

Már egy ideje fejvégű a kislányom,és érzem mikor a lábával rúg a bordámhoz,vagy mikor az oldalamnál kinyomja a popsiját.

Később te is fogod érezni🙂


34 hetes kismama

2019. febr. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!