Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól jelentkezhetnek a...

Mikortól jelentkezhetnek a terhesség tünetei?

Figyelt kérdés

Értem ezt hányinger, émelygés stb.

Van egy másfél éves kislányom.

Tegnap kellett volna megjonnie, csináltam egy tesztet ami negatív lett.

Egész nap rosszul voltam. Nagyon hasonló érzéseket élek át, mint akkor amikor a kislányom vártam.

A kedvenc kajámra ranezek és felfordul a gyomrom.


Van olyan hogy a terhesség tünetei hamarabb jelentkezik mint a két csík a teszten?


25


2019. febr. 15. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinek mas, 4-5-6 heteket mondanak hogy akorul jelentkeznek az elso tunetek persze a menzesz elmaradasan kivul. Nekem a 8.het tajekan jottek a reggeli kis hanyasok, a mellerzekenyseg volt ami az 5.hettol jelen volt. Aztan ugye az emelyges es hanyingerek es az extra ehseg..


Igen van amugy olyan hogy az hamarabb jon lehet hogy keves a hcg a szervezetedben meg, vagy talan kesobb fogant meg es a teszt meg nem mutatja, szerintem ha vannak tuneteid akkor terhes vagy de ismeteld meg a tesztet vagy menj dokihoz o mar tuti latna valamit. Noveremnek a 9.hetig negativ volt a tesztje es a nogyogyasz aztmondta nagyon ritka de elofordul,nagyon keves volt a hcg

2019. febr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Ha hétfőig sem jön meg mindenképp elmegyek orvoshoz.
2019. febr. 15. 21:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem mikor megkellett volna jönnie csak pms tüneteim voltak egy hétig 5. héttől kezdődtek a rosszullétek 6. hétől a fáradtság 7. héttől az állandó éhség és ételundor, most a 8 héten már ezd kezd mind lecsökkeni most az állandó vizzelési inger van
2019. febr. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem 4 héttől kezdődött az étel undor, étvágytalanság.

6 héttől az extra nagy fáradékonyság.


Most vagyok 8 hetes hálistennek még nincs hányingerem, nem hányok.

Pedig a másik 2 terhességnél kb a 6 héttől végig hánytam az első trimesztert.


Esetleg azt tudod h mikor volt az ovulációd?

Nekem pont nem várt napján, hálistennek mindig megérzem és az LH teszt is pozitív volt. Szóval nekem pl emiatt a teszt

"nem várt után 2 héttel lett pozitív"


Elvileg pozitív teszt előtt nincs tünet, mert még nincs annyi HCG a szervezetben ami a tüneteket produkálná.

2019. febr. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én kedden teszteltem 3pozitiv tesztet délutáni vizeletből. Előtte egy nappal hánytam napkozbe, és szagundorom volt este. Oylan szinten éreztem valamit amit a párom nem érzett. Már akkor este mondta is hogy te tuti babát vársz. Másnap teszteltem a 3pozi tesztet :) hétfőn megyek dokihoz :)
2019. febr. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-os egy nap alatt minek csinaltal harom tesztet ha az elso pozi lett?
2019. febr. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Ma reggel megjott a nem várt

2019. febr. 17. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!