Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olya, aki nem tudta...

Van itt olya, aki nem tudta még, hogy terhes, de a környezete észrevette?

Figyelt kérdés

Én gyerekekkel dolgozom. Egyik délután mondtam a csoportnak, hogy elengedem öket picivel hamarabb, mert időpontom van. Egyik tanuló: tarnéni terhes?

Mondom dehogyis, az autószerelőhöz kell menjek.

Másnap másik diák: tarnéni mikor szeretne kisbabát?


Egy napja késik a menszeszem, és már beleéltem magam ezekbe a "jelekbe"


Mesélnétek hasonlót?

Szívesen olvasgatnám.


2019. febr. 16. 09:40
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Én nagy kutyás vagyok és bár csak utólag esett le, de a saját és az ismerősök kutyái is feltűnően rám voltak gyógyulva mikor teherbe estem.

Sógornőm shih-tzuja konkrétan felugrált rám, amit soha senkinek nem szokott és a székem alatt pihen folyton ha ott vagyok. De a saját kutyáim is a szokásosnál ragaszkodóbbak és nem utolsó sorban nyugodtabbak lettek mióta babát várok.

Most 21 hetes vagyok.

2019. febr. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Nekem a munkahelyemen vették észre amit igazából akkor nem értettem de már azon a héten mikor nem vártam megkérdezték hogy nem vagyok terhes? 😁 Az volt a válaszom hogy még nem tudok róla 🤷‍♀️ aztán mondták nekem hogy megvagyok változva kivagyok simulva olyan más vagyok 😳 már pár napja késett de mivel elég változatos ciklusaim vannak vártam még pár napot hátha megint csak csúszik, az volt a furcsa hogy görcsöltem de nem jött meg így vasárnap délután teszteltem egy pozit 😊 😍

Még egy hetet jártam dolgozni persze nem tudták hogy kiderűlt hogy baba van és még akkor is mondták hogy kivagyok szépűlve így hát közöltem odabent hogy terhes vagyok 🤰

2019. febr. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem noverem mondja, h masabb vagyok, szerinte terhes, kesik mar igaz. Tegnap a szomszed neni 86 eves megkerdezte, h mi a baj csak nem masnapos maradtam? (Terhes) mondom nem tudok rola.
2019. febr. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
"tarnéni" létedre elég ostoba vagy.
2019. febr. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért mert gyorsan gépeltem és elírtam, hogy tanár néni, nem hiszem, hogy ostoba lennék!
2019. febr. 16. 11:15
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem a legjobb barátnőm mondta. Bejött az ajtón, rám nézett és csak annyit mondott, hogy “te terhes vagy”! Ekkor még én sem tudtam, csak annyit, hogy késik pár napja, de senkinek nem mondtam, még a páromnak sem. Másnap csináltam is egy tesztet és pozitív lett. Azt mondta a barátnőm, hogy egyszerűen látszott rajtam, más lett az arcom.

A környezetemben is hamar kiderült, hogy terhes vagyok, a 10. héten már kb mindenki tudta, sokan rákerdeztek mert tényleg látszott rajtam. Mindenki azt mondta, hogy látszik az arcomon🤷🏼‍♀️ Meg a hasam is puffadt volt nagyon, amúgy vékony vagyok és feltűnő volt.

2019. febr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nekem egyik kolleganőm mondta, hogy furcsa vagyok neki, pedig akkor még én sem tudtamm (késett, de a teszt negatív volt).

Én meg mindenkin észreveszem :D kolleganőmnek is megmondtam, azt is, hogy hiába mondtak UHn kisfiút neki, fogadja csak el a lányom ruháit, mert tuti kislény lesz... az is lett :D Barátnőmön is láttam, csak neki nem mondtam, mert voltak gondok sajnos és nem akartam, hogy beleélje magát, aztán csak igazam lett ott is ;)

2019. febr. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A lányom 1 éves születésnapja volt. Barátnőmék eljöttek. A barátnőm párja kérdezte, hogy nem vagyok véletlenül terhes? Kinevettem. Mondtam, hogy nem dehogy legalábbis nem tudok róla. Nem sokkal utána lázas voltam, folyt az orrom mondtam anyukámnak benyaltam egy vírust július végén 40 fokos melegben. Majd nem jött meg a menszeszem, kíváncsiságból csináltam egy tesztet és láss csodát a második csík leugrott majdnem a helyéről. Nem szóltunk senkinek, de mindenki olyan furán nézte a hasam és nekem fel sem tűnt. Apukám is látta rajtam és a nővérem is a teszt elvégzése előtt.
2019. febr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az első terhességről egy idősebb cigányasszony hamarabb tudott, mint én. Most a 3. terhességem a fiaim érezték, ők már mondogattak, pedig nem tudtak róla.


A barátnőm terhességet pedig én éreztem meg, olyan más volt.

2019. febr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Voltam egy bent lakasos konferenciasorozaton idegenekkel, a tarsalgoban kint a teraszon lehetett dohanyozni, en nem vagyok dohanyos, de kimentem beszelgetni. Mikor ragyujtott az egyik csaj, ram nezett (volt ott meg 4 masik no es 5 pasi), es megkerdezte: "hu, bocsi, nem vagy babas? " :O Nem is ertettem, miert pont en :D Egy het mulva mentem haza, es pozitivat teszteltem :)
2019. febr. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!