Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes szülésznőt...

Mikor érdemes szülésznőt fogadni? A 24. héten még korai?

Figyelt kérdés
2019. febr. 16. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem korai. A mi kórházunkban szabályozva van, hogy egy szülésznő egy hónapban hány kismamát vállalhat. Emiatt van, hogy előfoedul, hogy már 12 hetesen sem tudja fogadni az embert a választott szülésznő, mert hamar betelik az a pár hely.
2019. febr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem késő. Ők is be vannak táblázva és elmennek szabadsága is. Nem véletlen húzzák meg a dokik is, hogy meddig fogadnak új kismamát. Pl ha egyszerre vagy kiírva még 3 másik kismamával akik már felfogadták, akkor nem tud egyszerre több helyen lenni, és nem fog tudni még téged is bevállalni, de ha szabadságra megy, akkor is nehezen.

Szóval igencsak benne vagy abban, hogy felfogadj valakit.

2019. febr. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Felénk már bőven késői! 4 szulest vállalhat egy szülésznő, sokaknak hamar betelik ez. Én 12.heti uh után ha minden oké, már mentem a szülésznőhöz.

Egy ismerős mesélte hogy ő nem kapott időben észhez és 20 hetesen már vagy 4 szülésznőt kérdezett végig, senki se vállalta így csak orvost fogadott (végül amúgy csaszar lett amúgy)

2019. febr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Óóóójaj, köszönöm az infót! Akkor legközelebb megkérdezem az orvosomat, hogy kit ajánlana...talán még beférek valakihez.
2019. febr. 16. 19:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj :) en a 30.heten fogadtam szulesznot , simán elvállalt , pedig itt nincs sok szülésznő . mindenesetre érdemes időben szólni de szerintem meg nem vagy elkesve:)
2019. febr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocs, ha offolok, de amúgy szülésznő az kell, muszáj választani? Mi van ha én nem fogadok?
2019. febr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem kell, sőt van, ahol nem is lehet. Én azért szeretném, mert ő az, aki végig ott lesz a szülés alatt, és mivel hajlamos vagyok bizalmatlan lenni és parázós, előre meg szeretném kicsit ismerni azt, aki egy ilyen nagy eseménynél ott lesz velünk végig.:)
2019. febr. 17. 07:10
 8/8 anonim ***** válasza:

3 as vagyok dehogy kötelező :) én első babamnal nem fogadtam másodiknál se csak a harmadiknal kaptam észbe :) ha elölről kezdenem, már az elsőnél fogadtam volna. Annyira megnyugtato nornalis, szép szülesem volt, az orvos kB kétszer ha ramnezett, végig a szülésznővel voltam mindenben segített, támogatott. Sikerült a gatvedelem, rögtön rám fektették a babát, tok csendben félhomályban szültünk, fantasztikus elmeny volt.

Orvos nem is kellett lényegében

2019. febr. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!