Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha egyre több a jóslo fájás...

Ha egyre több a jóslo fájás az azt jelentheti hogy napok vannak hátra? 39 hetes km.

Figyelt kérdés
Ma is elég sok volt , de el is múlt , közben jött székelèsi inger is, de aztán mindig alább hagyott a fájdalom is, és sokat kemènyedik a hasam.Vèlemènyek, tapasztalatok? Előre is köszönöm 😊

2019. febr. 16. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem szülés előtt kB 4 nappal volt először jósló utána egyre többet egyik éjjel elég sűrűn de nem rendszeres másnap éjjel rendszeres lett hajnal 2kor indultunk kórházba de addigra elmúltak viszont így kiderult hogy komplikációk léptek fel így 6kor meg indítottak és sürgetve meg lett 11:45re karácsonykor :) szerintem jelezhet én 39+5voltam a módosított kiiras szerint az első kiirasom viszont 26-ra volt így pontos 40 lenne :) írj ha meg van a baba 😊😁
2019. febr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem tök változó volt. 1-2 napig nagyon sűrűn volt kb folyamatosan (úgy értem zuhany után is max 1 órára múlt el aztán kezdődött megint, de pl aludni simán tudtam) aztán napokig alig, majd előről.. Szülés előtt se volt semmi extra. Egy szombati napon nagyon durván feszített lent, meg nagyon erős jóslók voltak, másnap semmi, hétfői nst-n (kiírt napon) semmi reggel, másnap hajnalban már babáztam.


39 hetesen nyilván bármikor beindulhat már :)

2019. febr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Már várom hogy meglegyen írok ha megvan a baba 😊a mai estèm nagyon nyűgös, ...
2019. febr. 16. 22:13
 4/9 anonim ***** válasza:

Én 2 hete jóslózok, pénteken olyan erős derékfájdalmat éreztem hogy azt hittem kezdődik. Már nagyon várom hogy végre vége legyen ennek a fájdalomnak, mindig fáj valami.

39+2

2019. febr. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen jó lenne már túl lenni rajt
2019. febr. 17. 12:40
 6/9 anonim ***** válasza:
fiammal 36.héttől mutatott az nst fájásokat, pont 40.héten született :)
2019. febr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

En kb a 37. hettol ereztem nagyon gyakori joslokat, mindenki mondta h „ mindjart meg lesz“ meg „ pikk pakk megszulsz ezek utan“...41+2re csaszarral meg is lett „ “ mindjart“ „ pikk pakk“... :D

Semmit nem jelent kb a joslozas.. neked konnyu szulest ettol fuggetlenul!!

2019. febr. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Én nekem legalábbis nem nagyon voltak a szülés előtti napokban, csak a hasam keményedett. A szülés napjának reggelén görcsölt a hasam, s utána jöttek a rendszeres fájások.
2019. febr. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt jósló fájásom, csak az éles helyzet jött :)
2019. febr. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!