Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nök többsége miért van...

A nök többsége miért van ennyire "oda"a beágyazódâs, meg beágyazódásos vérzés miatt? Sok nö írja, hogy nekik volt, meg érezték stb. Na meg a peteérés, sokan vannak arra is rákattanva

Figyelt kérdés
Én semmilyen peteérést nem figyeltem, követtem, beágyazódást Sem éreztem, egy csepp vér Sem volt, söt még a szokásos pms tübetek is elmaradtak. Az egyetlen jel, AZ a pozitív test volt, esedékes menstruacio utan egy héttel. Es a tan kedztek csak El duzzadni, fajni a melleim. Semmi más. Hányinger, semmi egyéb
2019. febr. 16. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Azok szoktak odafigyelni ezekre, akiknek nehezen jön össze a baba. Ha nagyon akarja az ember, már minden apró tünetben egy esélyt lát. Ez teljesen normális.

Egyébként a ciklus megfigyelése megkönnyítheti a teherbe esést, ezért akik nagyon vágynak rá, azoknak érdemes figyelni rá. Csodát nem tesz, de sokszor növeli az esélyt, ha tudják, mikor van a peteérés.

2019. febr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%

Én mondjuk a peteérésnél annyit figyeltem meg, hogy megváltozott a nyák, ami a hüvelyemből folyik. Plusz valami volt a reggeli hőmmel is, mert azt méregettem,de nem tudom, napokig lejjebb-feljebb ment, hogy végül a peteéréskor mi volt már elfelejtettem. De én mondjuk mániákusan figyeltem a testem minden jelére.

A beágyazódást én sem értem, mikor itt olvasgatok úgy tűnik hogy tök gyakori a beágyazódási vérzés, pedig egyébként nem gondolnám gyakorinak, nekem két terhességemből egyiknél sem volt és úgy egyáltalán úgy érzem hogy nem lehet túl gyakori jelenség...de talán mégis.

2019. febr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én ezt nem rosszindulatusagbol irtam ki. Hanem Pont azért, amit te is irtal utolsó. Úgy tűnik, mint ha eleg gyakori lenne, pedig nem az.
2019. febr. 16. 22:10
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Vannak érzékenyek és kevésbé érzékenyek.

Én onnan tudom, hogy peteérésem van, hogy fáj a hasam. Nem tudom nem észrevenni, pedig nem figyelem tudatosan, hiszen nem tervezek terhességet. Minden ciklusban úgy számolom ki a menzesz pontos dátumát, hogy a hasfájós naptól pontosan 14 napra megjön.

Én pont az érzékenyebbek közé tartozom. Te meg nem. Különbözőek vagyunk.

Lehet, hogy sokan azt hiszik, hogy ezeket a dolgokat csak beképzelik maguknak a nők, de hidd el, van ilyen.

2019. febr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Biztos van ilyen. Nem vagyunk egyformák, de érdekes.
2019. febr. 16. 22:24
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Mi 1 eve probalkoztunk, nem jott a baba, mar minden apro jelet figyeltem es remenykedtem. Aztan kiderult hogy el van zarodva mindket petevezetekem, vegul csak a lombik segitett, hal isten az elsore. Hidd el, ha nem akar jonni a baba, mert nem tud szegenyke, mint pl nalam, akkor az iszonyatos erzes es minden apro jel egy kis remenysugar... ezert figyelik sokan ezeket ennyire
2019. febr. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A peteérést én is mindig megéreztem, viszont a beágyazodást nem. Azt mondta a dokim, hogy nem is lehet megérezni a beágyazodást, ezt csak azok mondják, akik kapaszkodót szeretnének, mert régen nem jön a baba. Érthető, kell valamibe kapaszkodniuk, nem is vetem meg őket ezért.

Én se éreztem semmit, csak mensi előtt par nappal éreztem magam máshogy, de a fáradtságra fogtam. Mégis kiderült, hogy babát várok. Azota 1 hos a kicsi és 6 a nagy.

2019. febr. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mikor én elkezdtem figyelni az ovum meg minden hónapban reménykedtem már én is mindenre azt hittem hogy most tutti összejött! De nem :/ aztán mikor az ovura se nagyon figyeltem elengedtem ezt az egészet a végén akkor jött össze nálam csak az volt a furcsa hogy görcsöltem már 5 napja de mensinek semmi jele nem volt, azóta már betöltöttük a 8. hetet 😊
2019. febr. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem az első terhességemnél volt beágyazódási vérzés, csak mivel előtte kb 2-3hónappal közölték hogy természetes úton nem.lehet gyerekem már csak utólag jöttem rá hogy az volt. Másik kettővel semmi sem volt (egyik vetélésel végződött) Habár már nem terveztünk babát, vagyis már lemondtunk róla,így nem is figyeltem (mindegyikre közel 2évet vártunk)
2019. febr. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

en is erzem a peteerest szinte minden honapban.van amikor ugy megkinoz,hogy gyogyszert kell bevennem mert anelkul kimaszni nem birok az agybol.

faj,huzodik,szurkall....szornyu.anyumtol orokoltem,es ahogy telnek az evek egyre gyakrabban erzem.anyum 40 eves kora korul volt,hogy korhazba kellett vinni mert annyira fajt neki.

a kozepso fiamnal volt egy kis barnazasom a mensi varhato napja elott par nappal,nem tulajdonitottam neki nagyobb jelentoseget.azt hittem megjon es kesz.

2019. febr. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!