Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes ultrahangnál van...

12 hetes ultrahangnál van valami kitétel? Üres hólyag, éhgyomor?

Figyelt kérdés
2019. febr. 17. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Puffasztót ne egyél, hólyag ne legyen tele. Más nincs.
2019. febr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Enni biztos lehet, úgy emlékszem a pisilésnél pont az ellenkezője, azt mondták, hogy ne menjek wc-re.
2019. febr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem a nőgyógyászom azt mondta, hogy nem kell teli hólyag, majd mikor elmentem a genetikai UH-ra ott jól letoltak, hogy nem volt jó ötlet pisilni előtte... Szóval 12 hetesre még inkább teli hólyaggal menj. Az éhgyomor meg fölösleges, nem a gyomrodat nézik, hanem a babádat, az meg lejjebb van.
2019. febr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hüvelyi ultrahangra üres hólyaggal, hasi ultrahangra telt hólyaggal kell menni.

Orvos, testalkat, magzat elhelyezkedése válogatja, hogy hogyan történik.

2019. febr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
1-es vagyok, én teli hólyaggal mentem mert az asszisztens azt mondta. A szonogtáfus meg kiküldött pisilni mert nem látott tőle semmit. Akkor legyen félig tele :))
2019. febr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Nekem teli holyaggal kellett mennem mindig a 12 hetesre, azok mar hasi uh-k voltak, az elejen viszont a huvelyi uh-k elott kozvetlenul mindig elkuldtek pisilni.
2019. febr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk az poén ha nem látott tőle semmit kedves utolsó. Azért az már megkérdőjelezi, hogy érti-e egyáltalán a szakmáját. Teli hólyagot pont azért kérnek, mert a hólyagon keresztül néznek át, tehát pont, hogy nem kitakar.
2019. febr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták (hasi uh) volt, hogy azért kérnek teli hólyagot, hogy kicsit feljebb nyomja az amúgy szeméremcsont mögül alig kibukkanó méhet. Egyeztess az orvosoddal.
2019. febr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hasi uh-ra szeremcsesebb teli holyaggal menni, de en mar rengetegszer mentem szinte ures holyaggal es minent lattal, lentudtal merni, szoval... annyira sokat azert nem szamit. Igyal meg uh elott 10 perccel egy nagy pohar vizet, az megteszi.

Enni szabad

2019. febr. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!