Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15. Dpo-n ilyen a tesztem....

15. Dpo-n ilyen a tesztem. Szerintetek lehetnek ikrek?

Figyelt kérdés

Korábbi terhességemnél nem volt ilyen erős 15. Dpon, akkor egy baba volt.


[link]



#DPO #One Step #ikrek #netes teszt
2019. febr. 17. 18:24
 1/10 khniki ***** válasza:
100%
15. dpo-n már majdnem leugrott a 2. csík a tesztemről, de nem tudok róla, hogy ikrek lennének. Azért ez már a nemvárt utáni nap, illik, hogy erős legyen.
2019. febr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ennél erősebb volt és mégis csak egy baba volt. Semmit nem jelent.
2019. febr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Ikrekkel a késes napján délután erősebb volt a tesztcsik, mint a konzrollcsik. Csak azt az egy tesztet csináltam,
2019. febr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%

Akkor tisztázzuk, ez egy minőségi teszt, nem mennyiségi. Pláne nem "hány embrió van a méhemben" teszt. Semmilyen következtetés nem vonhatsz le a hcg szinted kapcsán.


Terhes vagy. Pont.


Gratulálok! Könnyű terhességet kívánok!

2019. febr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ.
2019. febr. 17. 19:33
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az ikres terhességemnel annyi volt a különbség hogy hamarabb lett pozi a teszt. Mindig 25 os tesztet csinálok a márka is ugyanaz a kettő (corax és x epil).

Az egyes terhessegnel mensi napján nagyon halványan lett pozi, az ikresnel pedig 13.dpon már ugyanolyan halvány de látható volt.

De nekem pl sose volt ennyire viritoan erős csík, bár pár nap után nem is tesztelgettem tovább, elkonyveltem hogy terhes vagyok és legközelebb 6.heten mentem dokihoz

2019. febr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
Nekem ilyenkor leugrott a csik a tesztrol az ikreimmel bar akkor mar tudtam h ikrek elotte nap volt hcg vervetel 1987 volt. De egyik se szamit csak az uh, mert van akinek 1 babaval is bazi eros a csik es a hcg is lehet magas egy babaval egy ismerosomnek 2329.
2019. febr. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia, na mi lett? nekem sokkal erosebb volt es en is azon gondolkodom hogy ikrek-e bar ahogy elnezem a valaszokbol ebbol nemigen lehet kovetkeztetni semmire...

Neked ikrek? gratulalok egyebkent akar azok akar nem!!! :)

2019. máj. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szia utolsó!


Nem ikrek. Egyedül van. :)


15 hkm

2019. máj. 7. 06:45
 10/10 anonim ***** válasza:

Koszi hogy irtal111 :)

nekem meg nem derult ki, meg kb ket het az elso ultrahangig..

2019. máj. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!