Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek pozitív?

Szerintetek pozitív?

Figyelt kérdés
Tavaly volt egy vetélésem mert a 6. héten a doki csak szikhólyagot látott rá 3 napra pedig semmit és meg is jött. Nem fejlődött tovább. Félek, hogy most is ez fog történni. Az első tegnap délutáni az alsó pedig most reggeli. Nem lett sokkal sötétebb. Ez normális? Ez volt az első hónap mikor próbálkoztunk. Csodálkoztam is, hogy öszejött mert a doki 5mm mégnyálkahártyát mért mensi előtt egy héttel, múlt hét hétfőn (febr. 11) Mit tudok tenni annak érdekében, hogy ez a baba megmaradjon? Femibiont szedek. Tavalyról még megmaradt, azt kezdtem el szedni tegnap.
2019. febr. 19. 06:47
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Bocsánat lemaradt a kép.

[link]

2019. febr. 19. 06:50
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem próbálj nyugodt maradni, első lépésbek. A terhesvitamin nyilvsn jó, de nem az tartja meg a gyereket. Ha valamiért “el akar menji” úgyis elmegy. De drukkolok neked nagyon! Mikor mész dokihoz? Talán annyit tudsz tenni, hogy mihamarabb elmész, vesz vrrt rs max ad progipótlást.
2019. febr. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

A teszt pozitív. Halvány ugyan, de pozitív.

Tudom, hogy nagyon nehéz ilyenkor, de hidd el, ha megmarad a baba, az szuper, de ha menni akar, annak oka van és nem szabad belebetegedni. Többször átéltem már ilyet. A legtöbb, amit tehetsz, hogy nem stresszelsz, mert azzal ártasz magadnak és megnehezíti a terhességet is. Étkezz egészségesen, szedj vitamint, csináld, amit az orvos mond. És éld az életed.

2019. febr. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rendben van ez így, a teszz természetesen pozitív -de azt te is látod.
2019. febr. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérhetnél progeszteront, az segítene a megtartásban.
2019. febr. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, próbálok pozitív maradni! Magne b6-ot szedhetek a hasszurka miatt? Progeszteront csak úgy adnak ha kérek? Egyébként az előzőnél nem az volt, hogy fejlődött és elment hanem nem fejlődött. Nem hiszem, hogy az progeszteron hiány miatt lett volna nem? Jövőhét csütörtökön megyek orvoshoz.
2019. febr. 19. 07:43
 7/17 anonim ***** válasza:
Már fél nap alatt is picit erősebb lett. Ez jó jel!
2019. febr. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Exepil a teszt markaja?
2019. febr. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
X-epil. Szerintem arra gondoltal :) Miért?
2019. febr. 19. 10:01
 10/17 anonim ***** válasza:
Bocsi elirtam, az nem olyan erzekeny mint a facelle vagy barmely mas teszt, sztem ha ez ilyen akkor a tobbirol leugrana a masosik csik!!! Gratulalol!!! :)
2019. febr. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!