Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggeli kismama torna előtt...

Reggeli kismama torna előtt mit egyek hogy ne szédelegjek de ne is legyen tele a hasam?

Figyelt kérdés

Aki tornázik, vagy tornázott várandósan (nem tiltották el tőle vagy hasonló) mit javasol ami hamar felszívódik de azért nem olyan mint a sima cukor vagy csoki ?

Reggel/délelőtt tudok tornázni, de ha eszek vmi rendes reggelit (teljes kiőrlésű pékáru, felvágott, tojás vagy sajt zöldségek, esetleg pirítós lekvárral stb) az még esküszöm mintha órák múlva is a gyomromban lenne.

Már ha egyáltalán az émelygéstől van kedvem enni.

De a tornázás meg muszáj, mert beszakad a hátam már most (mindig is hátfájós voltam) plusz azt vettem észre , hogy mozgáskor és utána mindig jobban vagyok émelygés és szédülés tekintetében is.

Viszont ha nem eszek semmit torna előtt , akkor szédelgek .

Vmi ötlet?


2019. febr. 19. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Igyál kefírt.
2019. febr. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keksz.
2019. febr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Zabkása
2019. febr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jajde jó ötletek,köszi!!
2019. febr. 19. 12:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Banán joghurttal. Nyami 😉
2019. febr. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is a zabkását ajánlom, almával vagy banánnal szoktam enni! :)
2019. febr. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Műzli vagy zabszelet is jó natur joghurttal. Vagy egy gyümölcsturmix.
2019. febr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!