Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon felidegesítettem...

Nagyon felidegesítettem magam, és elszívtam egy szál cigit. Ez árthat a babámnak?

Figyelt kérdés
7hetes vagyok. Általában nem szoktam idegeskedni amióta megtudtam hogy terhes vagyok, nem is dohânyoztam azóta csak most ma egyet. Legszivesebben Minden nap tesztelnék, hogy ellenörizzem hogy még mindig pozitív e, és hogy még megvan e ez a baba. Eddig csak két tesztet csinálta, mind a kettö Erös pozitív volt. Akkor ezek szerint tényleg ott van a baba? Orvos csak késöbb fog megnézni. De nagyon félek, olyan paranoiás vagyok. Nyugtassatok meg kérlek
2019. febr. 19. 18:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
Ennyire izgulsz és aggódsz de azért a cigit muszáj elszívni. Elég paradox...
2019. febr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
1 száltól nem lesz semmi baja. De tudod ha ideges vagy, akkor vegyél boxzsákot és püföld azt! Mert ha ezentúl mindig elszívsz egy cigit, amikor ideges leszel, akkor az már sok szál lesz és az bizony árthat!
2019. febr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
35%
Nyugi. Ennyitől semmi gond nem lesz :)
2019. febr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ezentúl sétálni megyek inkább
2019. febr. 19. 19:12
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
Vagy ezen túl egyél egy almát. Nálam bevált...
2019. febr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%

Igen, árthat.


Értem én hogy megnyugtatásért írtad ki, de ugye te sem gondoltad komolyan, hogy most mindenki a te lelkedet fogja simogatni, mert te vagy az áldozat... Nem vagy.

2019. febr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
36%

Idegméreg került a szervezetedbe nyugtatóként, miközben egy másik élőlény éppen az idegrendszerét próbálná növeszteni.


Elszívtad. Már nem tudod visszacsinálni. Igen, lehet tőle baja. De már nincs mit tenni. Ám kérlek, többet ne szívj terhesség alatt.


Találj relaxációs gyakorlatokat. Légzéseket. Mozgásokat. Nyújtásokat. Masszírozást kérj valakitől. Meghallgatást kérj. A kibeszélés is nyugtat.

Ha kell küldök. Csak nekem is keresni kell, vagy legépelni. De hétvégén rá fogok érni 1.5 órára, ha kell.


Egy biztos és fontos, hogy megértsed: A stressz is ideg ölő. Tudom, ez csak még nagyobb stresszt generálhat. De ha megérted, akkor segíthet abban, hogy megszabadulj tőle!


Nyugtassad meg magad. Megtörtént. Lehet, hogy hiba volt? Igen. Akarsz más módszereket kipróbálni? Kérsz legközelebb segítséget, ha ideges vagy a körülötted lévőktől? Most tudnál rákeresni a 4-7-8 légzéstechnikára és kipróbálni? Utána megkeresnéd a "Meditáció kezdőknek 2 percben magyar hanggal" videót?

Első körben ezt a kettőt ajánlom, de van sok más is.

2019. febr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
43%
Azért kivi vagyok mi húzott fel ennyire, hogy még a magzatod élete se drága...
2019. febr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%
Nyilván semmi baja nem lesz egy 7 hetes embriónak egy szál cigitől. Ismerek olyat aki végig bagózott egész terhesslge alatt, semmi baja nem lett a babának. De én egy szálat se tudtam volna terhesen elszívni, úgyhogy igen nagy baromságnak gondolom amit csináltál. Nem lesz baja, de remélem erre az örömhirre nem dobsz be egy felest, vagy, ilyesmi.
2019. febr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
43%

idegméreg, az...


Kérdező, semmi baja nem lesz. Jó eséllyel az idegeskedés többet ártana.

2019. febr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!