Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Prenatest eredményi leletet...

Prenatest eredményi leletet fontos vinni a következő vizsgálatokra vagy csak elég az eredményt közölni hogy milyen lett?

Figyelt kérdés
Nem rég csináltattam a vérvételt, aki levette vért orvos azt mondta h majd emailben fogom kapni az eredményt de sajnos azóta sem (7.munkanapja) nem kaptam semmit, viszont hívtam a prenatest ugyfelszolgalatot ahol annyiban segítettek hogy, elárulták negatív lett de keressem fel az orvost aki levette a vért mert ő tud inkább segíteni a továbbiakban.. Viszont az orvos azt mondta hogy majd emailt fogok kapni ( úgy gondolom hogyha meg jött volna neki az eredmény már hívott volna) ezért nem szeretném zavarni csak ha tényleg muszáj, mivel nem magánorvos volt (de persze hálátlan sem maradtam h szakított rám időt).. És 2nap múlva mennem kell újra genetikai ultrahangra, nem tudom oda szükséges lenne vinni a leletet vagy elég lesz az is ha közlöm hogy negatív lett?
2019. febr. 19. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem eleve az orvosom adta at az eredmenyt igy latta, utana heten mentem genetikara oda elvittem magammal hatha kell de csak annyit kellett mondom h alacsony kockazat, magat a szamokat nem is neztek meg. Szoval egyszer vidd magaddal sztem h az orvosod megis csak lassa de amugy nem kell foleg ha alacsony kockazat jott ki
2019. febr. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem eleven annyi van a leleten hogy az érték tartományon belüli, semmi szám...
2019. febr. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!