Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fájdalmas hasi ultrahang!...

Andyy777 kérdése:

Fájdalmas hasi ultrahang! Tegnap voltam 18-19 hetes ultrahangon! Úgy érkeztem h fájt a pocakom de az uh közepén elkezdett fájni az egész méhem nagyon! Valaki járt már igy?

Figyelt kérdés

Kb 3-4 évvel rendszeresen be gyulladt a méhem. Ez miatt lehet? Kerestem neten de senkinek nem fáj a hasi ultrahang... csak nekem :(

Egy óra fekvés után kezdett el jobb lenni de még ma is olyan furcsa a pocim...

19 hkm



2019. febr. 20. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezted meg a dokit?
2019. febr. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azt mondta h az én méhem ilyen érzékeny...

Csak furcsállom h másnak nincs ilyen érzékeny méhe csak nekem?

2019. febr. 20. 10:13
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben én elmennék másik szonográfushoz is és direktben rákérdeznék erre a fájdalomra. Akkor, amikor nyomja a hasamra a cuccot, persze nekem is kellemetlen, szerintem mindenkinek, de ha megmarad a fájdalom, az nem normális.
2019. febr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi akkor keresek másikat :/
2019. febr. 20. 10:35
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is fájt, de volt, hogy amikor sokáig nézték, én is éreztem úgy utána magamat pár órán át, hogy "eleget lett", azaz bekeményedett, kellemetlen volt, mintha izomlázam lenne. De nekem csinált ilyet autórázkódástól, sok sétától vagy sok üléstől és néha orgazmustól is. Magnéziumot érdemes szedni valami jól felszívódó formában (Magnosolv, Magnerot) és lehetőleg B-vitaminnal.
2019. febr. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem sose faj, bar pont tegnap amikor a koldokomnel nyomta az uh fejet az kellemetlen volt. De egyebkent nekem nem szokott fajni, megcsak nem is erzeleny. Kerdezz ra egy masik dokinal is sztem az a biztos
2019. febr. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%

Jól mondta pedig az orvosod, neked ilyen érzékeny a méhed és ennyi. Van, akinek minden apró fizikai ingere, érintésre keményedik, fáj terhesen a méhe.

Nekem is már attól fáj és keményedik, ha a férjem megsimogatja.

2019. febr. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!! Így már azért nyugodtabb vagyok!!!! Pillanatok alatt fel tud fázni a méhem úgy h vszeg én ennyire érzékeny vagyok...
2019. febr. 21. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!