Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hcg szint 129 vérből nem...

Hcg szint 129 vérből nem kevés 4 hetesen?

Figyelt kérdés

Jan.14-én volt az utolsó mensim első napja. Ez alapján 29-30-31 re számoltam az ovut , mivel a ciklusom 29-30-31 napos szokott lenni.

Akkor együtt is voltunk a férjemmel.

Peteérést nem éreztem, pedig szoktam általában.

Aztán ő elutazott, így legközelebb 4-én voltunk együtt, majd 7-én.

A mensit 14 körülre vártam, ezért teszteltem 14,15 ami tök negatív lett. Mivel volt már ilyen, így elkönyveltem magamban, hogy nem jártunk sikerrel.

Vártam hogy megjöjjön, de nem jött. Így 18-án csak csináltam még egy tesztet reggel, (25 ös érzékenységű xepilt valamint medilabot) mindkettőjól látható pozitiv lett.

Tehát azt gondoltam, 4-én sikerülhetett ezek szerint.

Voltam orvosnál , levették a béta hcgt, ami a mai napon (azaz ez alapján 16.dpo) 129 es lett.

Nem kevés ez 4+2 hetes terhességnek?

Uh-n nem látszik még semmi (ezen nem voltam meglepődve hiszen még nyilván nagyon elején járunk)


Tudom, várjak és majd kiderül, deaddig is jó lenne vmi biztatót olvasni.

Próbáltam visszakeresni itt az oldalon személyes tapasztalatokat de mindenhol 400, 500 as 700 as értékeket olvastam


2019. febr. 20. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Pár hónapja ez volt az én kérdésem.Azóta 32hétben vagyok :)

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..

2019. febr. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jaj de jó köszönöm!!! Ezt a kérdést persze pont nem hozta fel az oldal :)

Gratulálok a babához!

2019. febr. 20. 17:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 4+4 napon vettel vert (biztosan lehet tudni a terhesseg pontos korat, mert lombik beultetes volt) es 1723 volt a hcg.

Viszont ahogy az elso valaszolo peldaja is mutatja, a mi ertekunknel sokkal kevesebb is elegendo lehet. Ami arulkodo lehet arrol, hogy az embrio fejlodik e es nem csak megtapadt, de nem ment tovabb, az az, ha megismetlitek a vervetelt. Elvileg 2 naponta nagyjabol duolazodnia kell az erteknek

2019. febr. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyém ugyanekkor 137 volt - és most épp az ölemben fájlalja a fogát. :-)
2019. febr. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hihi :) nem mondom hogy bárcsak az enyém is már itt fajlalna, mert gondolom nem olyan buli :) de azért reménykedem hogy minden oké
2019. febr. 20. 19:29
 6/7 anonim ***** válasza:

4 hetesen 9,5-750 közötti hcg van. Nekem 73,6 volt. :)

12+3 hkm

2019. febr. 21. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5+0-nál volt 145, 5,5 hónapos a kisfiam:).
2019. febr. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!