Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes és 2 napos kismama...

11 hetes és 2 napos kismama vagyok! Holnap megyek uh-ra! Szeretnék majd képet kérni rola látszodni fog már rendesen vagy csak 1 kis foltocskát fogok még mindig látni?

Figyelt kérdés
2008. nov. 9. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Szia


Olyan kis "ebihal" féle lesz még csak, nekem a fejrész már külön kivehető volt, rajta az orrcsonttal....de nem csak folt lesz!

Annyira édi lesz!


Boldog babavárást

28 hetes kismama

2008. nov. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ:D! Már annyira várom a holnapot hogy ujra lássam az én kicsimet:)! Tényleg már uszkál és mozog oda bennt?
2008. nov. 9. 12:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is 11 hetesen és 2 naposan voltam és már kalimpált a kezeivel, meg a lábaival.
2008. nov. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém ilyenkor nagyon bukfencezett, izgett-mozgott. Viszont külsőleg leginkább egy ufo-ra emlékeztetett :)

Gratula!

35 heteske.

2008. nov. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!Gratulálok a babádhoz! :)

Mi az elsö 4D-nket kívánságra 10 hetes korában kaptuk,a nagy kincsünk! :) tényleg olyan szép!Persze az összes kép,a "babostól" kezdve,de ezen már "elég" emberkés formája van.Egy csoda ahogy mozozg!A kis kezeit morcosan összefonta,a lábacskái törökülésben! :) Na és ami a legfontosabb,a bizonyíték is ott van a nemét illetöen! :)

Sok boldogságot!

24 hetes kismami :)

2008. nov. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 12 hetesen és 2 naposan voltam és teljesen emberi formája volt. Szépen lehett látni a lábait, kezecskéjét, sőt, próbált a doki a lábai közé is benézni már.
2008. nov. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is 12 hetes elmúltam már, mikor voltam. 4D-s uh-on is megmutatták nekem. Teljesen emberi formája volt, mindene kifejlődve, és folyamatosan ficánkolt, alig bírták lefényképezni. Óriási élmény volt látni!
2008. nov. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem mär 8 hetesen is mozgolodott meg minden,es jol ki lehetett venni a keecskeket,läbacskäkat,de nekem az tetszett a legjobban,ahogy a kis szive vert... :)
2008. nov. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!