Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyben van a babám?...

Veszélyben van a babám? Alacsony a vasam, és az orvos szavaival "kevés vér kering a szervezetemben". Labor:HGB hemoglobin 10,8 HCT hematokrit 32,8.

Figyelt kérdés
Volt már valakinek hasonló vagy alacsonyabb értéke? Mit mondott a doki?A vastablettán azt írja,hogy 3-5 hónapra is szükség lehet,míg a vérképet helyrehozza.
2010. júl. 1. 21:25
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja,25 hetes kismami vagyok.
2010. júl. 1. 21:26
 2/13 anonim ***** válasza:
Szedj Béres cseppet, az már 2-3 hét alatt segít a vérképeden.:)
2010. júl. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem rendszeresen 100 alatt,sőt ált 90 körül volt.Én Neo-ferro-folgammát szedtem,és Aranesp injekciókat kaptam-nem terhesség alatt!-,ezek rendbe rakták a vérképem,mostanában néha eléri a 120-at,ami a normál érték alsó határa.:))

Szülés után HumetR-t szedtem,az is szépen feljavított.

2010. júl. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2. válaszoló!Milyen értékek voltak Neked száz alatt?Nálunk lehet,hogy másképp számozzák?Nekem a HGB 12,8-tól, a Hct 35,8-tól normális.A babád egészséges ugye?
2010. júl. 1. 23:29
 5/13 A kérdező kommentje:
1.válaszoló!Köszi a tippet,lehet,hogy megpróbálom.:)
2010. júl. 1. 23:30
 6/13 anonim ***** válasza:

2. vagyok.Többféleképpen írják,így akkor 10 alatt.Konkrétan 9,9.1.Teljesen egészségesek,4 gyerekem van,ikrek is.:)Ők 3kg fölött születtek,egészségesek a mai napig.:)

A Béres csepp sztem vérképet nemigen rak rendbe,arra inkább a vastabletták jók,nekem hatott már 2-3 hét után.

2010. júl. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nekem a Béres csepp olyan jól beállította a vasamat, hogy a 36. héttől le is állítottak róla...

Most már csak napi egyszer szedem és tökéletes a vérképem, ami szoptatás alatt ugyanolyan fontos dolog!

2010. júl. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2. vagyok.Elnézést,csak még nem hallottam,h vashiányra is ajánlják a Béres cseppet.Szedem/szedtem én is-sajnos a legnagyobb mennyiségben kell-,de az én vasamon semmit nem lendített.:)Mindenkinek más válik be,az biztos,h ártani nem árt,sőt.;)
2010. júl. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszotokat!Minden jót Nektek!
2010. júl. 2. 08:41
 10/13 A kérdező kommentje:
Az a kérdés jutott még eszembe,hogy ha a HGB emelkedik azzal együtt emelkedik majd a HCT.
2010. júl. 2. 08:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!