Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhessegi kiskonyv kell 12....

Terhessegi kiskonyv kell 12. heti UHra?

Figyelt kérdés

10hetesen voltam eloszor nogyogyasznal, manualisan vizsgalt meg, azt mondta tapintasra koranak megfelelo.

Nem kuldott el vedonohoz, csak ultrahangra, ami a genetikai, 12.heti lesz...

Nem kerdeztem ra, h milyen UH, azt hittem terhesseg megallapitas, de addigra 12-13hetes leszek, igy azt mondtak a recepcion, h genetikai lesz...


2019. febr. 21. 22:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Kell bizony, mert a gondozás 12-18-24-32 hét cca, ez a 4 pecsét, ami kell a támogatásokhoz, persze biztosan lesz több vagy nem, nekem mindkét terhességemnél ennyi volt, pedig a város legjobb magánorvosához jártam. Jobb ha van, es akkor egy pecséted lesz is. Meghát abba vezetik a dolgokat amit jó követni, nekem vmi 2 volt, egyszer vedőnő cirkuszolt hogy az nem szabadna hogy 2 legyen, nőgyógyászom mutatta a füzetben az mindig 2 volt, általaban nem ennyi, de mit tudunk csinálni? Azzal sem sokat hogy nem magasságom van hanem alacsonyságom. Szóval fontos adatokat tartalmaz amik jó ha egyben vannak, meg a pecséteket.
2019. febr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Igen! Ahogy előttem írta... Kell a támogatások miatt, meg egyébként is hasznos lehet. Én sok jó tanácsot is kaptam tőle.
2019. febr. 22. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
52%
Csak egy tanács, ha ő az orvosod. Váltásd le. Manuálisan ő úgy érzi korának megfelelő, így nem lehet normálisan megállapítani. 🤦‍♀️ Legalább egy uh-t csinált volna.
2019. febr. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 khniki ***** válasza:
Hát ez azért elég fura. Én 9 hetesen mentem ahhoz az orvoshoz, akit a szüléshez kinéztem magamnak. Azonnal küldött a háziorvoshoz, hogy utaljon be vérvételre, EKG-ra és intézze a védőnőhöz szükséges doksikat. És persze rögtön megkaptam a védőnőhöz szóló kérvényt is az ellátáshoz. Legközelebb a 12. héten megyek, addigra ezeket meg kell csinálnom, ill azon a héten lesz a nyaki redő szűrés kombinált teszttel.
2019. febr. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nekem volt. Vittem. El sem kérte az ultrahangos.
2019. febr. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
6hetesen voltam először, szivhang meg nem volt, vissza rendelt , 8+4 hetesen megkaptam a nodokitol a vedonohoz szükséges igazolást , mentem a vedonohoz és megkaptam a kiskönyvet is ! Most 10 hetes vagyok már van idopontom genetikai ultrahangra és pont azon a héten megyek újra a nodokihoz ! Szóval kene az a kiskonyv !
2019. febr. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
48%
Nekünk nem kellett a kiskönyv egyik terhességnél se egyik UH-nál se. Nem is mentem babonából a 12.hét elött védőnőhöz.
2019. febr. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Nem tudom levaltani, o a korzeti orvosom, amugy foorvos.


Ugy emlekszem nekem sem kertek el elozo terhessegemnel a 12.UHn...


Felhivom ma a vedonot, hatha mond vmi okosat...:/

2019. febr. 22. 09:58
 9/21 A kérdező kommentje:
EKGrol meg az ellzo terhessegemnel sem hallottam...
2019. febr. 22. 09:59
 10/21 A kérdező kommentje:

Felhivtam a vedonot, a 12.heti UH nem kell a kiskonyv! Jo ha van, de megcsinaljak nelkule is!

Remelem, masnak is haszonos info lesz.

2019. febr. 22. 13:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!