Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menzesz alatt lehetek terhes?...

Menzesz alatt lehetek terhes? Tegnap csináltuk a barátommal és nem védekeztünk és belém ment. Nagy rá az esély hogy terhes leszek?

Figyelt kérdés
2019. febr. 22. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem nagy rá az esély, de sokaknak sikerült màr ìgy
2019. febr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A spermiumok akár 2-3 napig is életképesek,és ha van egy kósza peteérésed akkor lehetséges. Kicsi az esély de nem lehetetlen, és nem te lennél az első.
2019. febr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%

Sohasem értettem azokat akik menstruáció alatt szexelnek. Nem bírjátok ki azt az 5-7 napot? Nekem biztosnem lenne gusztusom hozzá.

Egyébként igen, lehetsz így is terhes.

2019. febr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Ott írod feketén-fehéren, hogy NEM vedekeztetek! Akkor mégis mi a kérdés? Még szép, hogy lehetsz terhes.... Legalább annyi eszetek lett volna, hogyha már gumit huzni nehézseget okozott, hogy nem megy beléd. Majd egy hónap múlva kiderül h terhes vagy-e vagy sem, addig jó izgulast!
2019. febr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Ha ilyen felelőtlenül dugtok,remélem megtartjátok ha terhes leszel..
2019. febr. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetsz. A helyes sorrend: előbb kérdezni, utána szexelni. Sok idegeskedést megspórolhatsz vele. Legkorábban 2 hét múlva érdemes tesztelni, de ha biztos eredményt vársz, akkor egy hónap múlva.
2019. febr. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván lehetsz terhes, a megszakítás nem védekezés
2019. febr. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én így lettem terhes.
2019. febr. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy sokan mások is
2019. febr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!