Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek is más a szájízetek a...

Nektek is más a szájízetek a terhesség óta? Mi segíthet?

Figyelt kérdés
Nálam borzalmas. A kedvenc ételemet Sem bírom megenni,más az íze nagyon rossz, szinte csak egy ízt érzek, a keserűt, de azt nagyon. Minden kifordul a számból. Naponta többször mosok fogat, nem segít, söt! Okádok Mindennap.
2019. febr. 22. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt az elején pár hétig, olyan érzésem volt mint a másnapos rossz szájíz, blöeee... 12-13. hét után elmúlt. Addig nem nagyon segített semmi.
2019. febr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Uuuu igen, most, hogy opvastam a kerdest eszembe jutott! Eleg sokaig 22.hetig, teljesen ki voltam tole! Most 38hetes vagyok, mar nem is emlekeztem ra! El fog mulni.
2019. febr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt most a jelennterhességé, nem is keserű hanem mintha mindig valamk megsavabyodna a számban. Indoríto12-13 ig éreztem. 15 hetes vagyok jelenleg 🙂
2019. febr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen valami hasonlót érzek én is utolsó. Borzasztó. És még csak 6hetes leszek.
2019. febr. 22. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!