Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy mondtátok el a férjete...

Ti hogy mondtátok el a férjeteknek/barátotoknak, hogy kisbaba érkezik hozzátok?

Figyelt kérdés
Különösen az olyan helyzetek érdekelnének, ahogy meglepetésbabáról van szó, tehát egyáltalán nem számítottatok rá:)

2019. febr. 22. 18:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
A férjem velem tesztelt így neki sehogy. Aztán amikor + lett úgy kétségbeestem, (mert nem terveztük) hogy rohantam anyukámhoz, hogy most mi a fenét csináljak hova menjek. A barátaimnak a 7. hónapban mondtam el (addig nem is látszott) de addig is amikor este kirúgtak a hámból mindig kihúztam magam valahogy. Sejtették így várták mikor vallom már be. :)
2019. febr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Valami nem jó, lehet kéne egy teszt (vettünk egyet és együtt néztük meg az eredményt)
2019. febr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk nagyon meglepő volt mindkettőnknek. Reggel csináltam tesztet, biztos voltam benne, hogy negatív(meddő voltam az orvosok szerint, nem volt menszeszem és csak egyszer nem védekeztünk, csak azért csináltam tesztet, mert indultam orvoshoz rendbe tenni a dolgokat, hogy majd pár év múlva lehessen babánk és tudtam, hogy az első kérdése lesz, amikor közlöm, hogy több mint egy éve nem menstruáltam) . Ott hagytam, egyszer csak ránéztem, két csík. Az üvöltöztem, hogy levágom a nemiszervedet (nem ilyen szép szóval mondtam), levágom amivel ezt csináltad. Ő nem értette, hogy miről van szó. 😂 Mai napig emlegeti, hogy milyen romantikus voltam, ahogy reggel fél 7-kor habzó szájjal magamból kikelve tomboltam.

A kistesókat már szolidabban jelentettem be, mert meddőség ide vagy oda 3 gyereket hoztunk össze az évek alatt lombik nélkül.

2019. febr. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Megcsináltam a tesztet, lebotorkáltam hozzá az emeletről, megmutattam neki...ennyi :) én nagyobb "sokk" alatt voltam, mint ő :D
2019. febr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Reggeli első pisiből csináltam a tesztet. Előtte azt mondta,ha bármikor pozitiv lesz,szóljak neki. Reggel fél 4-kor volt az a bármikor,reggel újra meg kellett néznie a tesztet,hogy biztos + e :D
2019. febr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Kèt vetèlèsem volt , mind ketto a 6.hèten.Most valahogy mas volt az elejètäl, rögtän kijött az erős csík.Èn mentem korabban dolgozni, ő mèg aludtt..kiraktam a konyhapultra es odairtam egy cetlit h nem hőmèrő, ès nem kidobni!😀ha valami nem lenne tiszta, írj ràm kèsöbb,szèp napot!
2019. febr. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%
Csak szépen megmondod, bejelented a(z öröm)hírt; és ennyi. Nem kell ezt túlbonyolítani, meg túlkomplikálni. Ne szégyelld, ő is ott volt:D
2019. febr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Mi vártuk, együtt teszteltünk. Ő előbb tért magához, mint én.
2019. febr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

-Ma csináltam 5 terhességi tesztet és mind pozitív lett.

Ennyit mondtam :D Ő se számított rá mert nekem is azt mondták az orvosok hogy természetes úton nem fogok teherbe esni. Dehát nő vagyok mindig reménykedtem egy kicsit és szerettük is volna. Így amikor már 1 hete késett meguntam hogy mindig reménykedek, úgy voltam vele inkább csinálok egy tesztet, és ha látom hogy negatív legalább elengedem a dolgot. Erre pozitív lett :D

A párom városon kívül volt, este hazaért, és akkor mondtam el neki.

Nekem a kisruha/kiscipő/apa leszek szövegek elég erőltetettek. Mi amúgy is csak akkor hittük el igazán mikor hallottuk a szívhangját, de tudom hogy végtelenül boldog szóval nem bánom hogy ilyen egyszerűre sikerült a bejelentés. De szívesen csináltam volna vele együtt a tesztet, szerintem együtt örülni az igazán jó, de hát én tényleg negatívra számítottam :D

Még az jutott eszembe, legközelebb (igaz hogy még ez a baba sem született meg :D )esetleg beleraknám egy dobozba a tesztet és átadnám neki mint egy ajándékot és csak figyelném hogy reagál.

2019. febr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
én a reggelinél a tányér melletti evőeszközök mellé raktam a két csíkos tesztet egy masnival átkötve és amikor leültünk enni, akkor látta meg :)
2019. febr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!