Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek menstruáció elött pár...

Akiknek menstruáció elött pár nappal fogant a babájuk, mitek lett, fiú vagy lány? Melyikre van nagyobb esély?

Figyelt kérdés
2019. febr. 23. 00:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt már megkérdezted pár napja is.

Van egy olyan elmélet, hogy ha az utolsó együttlét és az ovuláció között több nap telik el, akkor lányra nagyobb az esély, mert az X kromoszómás spermiumok tovább élnek, ha meg közvetlenül ovuláció idején vannak együtt, akkor fiúra nagyobb az esély, mert az Y kromoszómás spermiumok gyorsabbak. De még ezzel is csak minimális a statisztikai különbség.

És ennek a menstruáció idejéhez nincs köze, az ovuláció idejét kéne tudni.

2019. febr. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Azt nem tudjuk. És a múlkori, AZ nem én voltam.

De valószínű leg a 20-22.nap között volt az ovuláció, de én 29.-én éreztem egy éles fájdalmat ott lennt, és akkor tönténhetett a fogantatási, mert csak Kb 10percig fájt, utána már nem.

2019. febr. 23. 03:33
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Ha az ovuláció legkésőbb a 22. napon volt, akkor nem történhetett a fogantatás a 29. napon, mert az ovuláció után a petesejt csak kb. 1 napig életképes. Amit éreztél legfeljebb beágyazódás lehetett (vagy bármi más).
2019. febr. 23. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vàrt menzesz előtt 2 nappal fogant a KISLÁNYOM. Ez tuti! Akkor egyszer nem vèdekeztünk. 😉 Màsfèl hèttel volt kisebb az UH-ok alapjàn, mint a mensi szerint kellett volna lennie. 7+3 hetesen (előző menzesz alapjàn szàmolva) mentem először orvoshoz, akkor mèg csak egy picike petezsàkot talàlt. Meg is ilyedt, de mondtam, hogy semmi baj, nem közèpidőben fogant. 2 hèt mùlva màr szìvhangot is hallottunk. 😍
2019. febr. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mensi előtt 2 nappal estem teherbe ez biztos máskor nem lehetett férjem külföldön dolgozik... Az ultrahang is 2 héttel kisebb volt már majdnem befejezte a terhességet az orvos mert azt gondolta vetélés történt! A 12. Heti ultrahangon mondták kisfiam érkezik így is lett :))
2019. febr. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szintén mensi előtt két nappal volt az akció, kisfiam lett.
2019. febr. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerkőc kb 2 héttel középidő után fogant, kisebbek is voltak végig ennyivel. Kislányok. 😊
2019. febr. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az enyém Kb 5-6nappal menzi elött foganhatott. Érdekes. Majd meglátjuk. De Szerintem ennek sok köze nincs a nemhez. Csak kíváncsiságból. Mindegy mi lesz, csak egészséges legyen.
2019. febr. 23. 11:46
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Én nagyon szeretnék ha fiam lenne. De ez már El van döntve, hogy mi lesz, csak sajnos ezt még mi nem tudhatjuk. De én mindíg is arról álmodoztam, hogy AZ elsö az fiú lesz. De hát ki tudja hogy ki van ott bennt. Mindenesetre ha másként alakul, akkorse fogunk eret vágni. Lényeg hogy egészséges legyen.
2019. febr. 23. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!