Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem magánrendelésre járok...

Ha nem magánrendelésre járok nőgyógyászhoz, illik adni hálapénzt a szüléskor?

Figyelt kérdés
2008. nov. 9. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, hiszen minden alkalommal ott hagyok min. 5000 Ft-ot...
2008. nov. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs, tárgytalan, azt olvastam, hogy magánrendelésre jársz.
2008. nov. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem jártam magánrendelésre, de amikor megkérdeztem az Sztk-ban az orvost, hogy szülhetnék-e nála, kerek-perec megmondta, hogy nála 70.000 ft. a szülés. Ez tavaly történt. Sajnos a kórházban én azt tapasztaltam, hogy akinek nem volt fogadott orvosa azzal nem nagyon törődött senki.
2008. nov. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én dokinmnak is van magánrendelése, de én az sztk-ba járok (bár körzetileg nem oda tartozok), néha adok neki pénzt, de a szülésnél is fogok. Az első babámat is nála szültem, akkor 20 hetesen kerültem hozzá és kereken rákérdeztem a dologra, azt mondta, 50 ezernél már bőven elégedett.
2008. nov. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem egyénfüggő.

Hisz gondolom ügyeletesnél fogsz szülni, így a dokit nem kell majd beráncigálni, ott lesz, és pont azért van ott, hogy elvégezze a munkáját.

Ha elégedett leszel vele, akkor szerintem adjatok neki, sose lehet tudni, hogy a következő babát nem szeretnéd-e majd épp nála szülni.

Én magánrendelésre járok, havonta 12 E Ft-ot otthagyok a dokinak, és mégis 60 E-t kér a szülésért plusszba.

2008. nov. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!