Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok január...

5 hetes terhes vagyok január 20. -án volt az utolsó mensim, reggel elkezdtem barnázni majd kicsi rózsaszínes vér jött. Megmaradhat a baba?

Figyelt kérdés
Azonnal mentünk a kórházba, megvizsgáltak. Csináltak bent tesztet, pozitív lett. Megnéztek UH-n is, még nem láttak semmit, azt mondták túl korai, hogy lássanak valamit. A méhnyálkahártyám 11mm, a méhszájam zárt. 1 hét múlva kell visszamennem. Kaptam utrogestan hüvelykapszulát 3x1-et kell “szednem”. Megmaradhat a baba? Nagyon szeretnénk őt!

2019. febr. 24. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vegyel melle egy rutascorbint erfal erosito es c vitamon en azt kaptam vérzésre 13 hetesen +exacylt de a rutascorbint erdenes szedni nem artasz vele es sokat feküdj!!!!
2019. febr. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is így jàrtam bár én 5+4 hetesen voltam amikor már làtszott a petezsák, ugyanezt a gyógyszert is kaptam ma már 9+5 hetes 😊

Akkor mikor én véreztem pisilésnél jött tiszta élénk piros vér akkor 1x akkor azt mondta a doki hogy vetélés korrai jele lehet. Pihenj sokat és nem lesz gond

2019. febr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást és gratula! :) Igazából tegnap már el is múlt a barnázás. Remélem így is marad. Pihentem egész nap és ma is. De holnap már megyek dolgozni, de ülőmunkát végzek úgyhogy nem terhelem meg magam. Mindenképpen feküdni kell az utro után? Mert munkahelyen feküdni nem tudok :( Ha pedig muszáj feküdni akkor délután fel 5 fele tudom csak felrakni a kúpot. Az nem túl késő? A reggelit 5kor rakom fel az estit pedig 9kor. Akkor ilyen 1-2 fele fel kellene raknom a délutánit is nem? Nem akarom, hogy közben lecsökkenjen a hormonszintem és baj legyen.
2019. febr. 25. 13:27
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyébként ma reggel csináltam egy tesztet és már olyan erős mint a kontroll csík ha nem erősebb :) 3 napja még nem volt ilyen erős. Remélem ez is jót jelent :)
2019. febr. 25. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!