Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tejcseppeim vannak, pedig...

Tejcseppeim vannak, pedig terhes sem voltam még, illetve a menstruációmnak is pár napja lett vége. Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Mint említettem, nem voltam még kismama. Párommal megszakítással szoktunk "védekezni" (ha így jönne baba, akkor várjuk szeretettel). A ciklusom is rendezett, 28-29 napos, és ahogy kellett, ebben a hónapban is volt.

Ezért is fura, hogy ha kicsit megnyomom a cicim, jön belőle pár csepp kicsit fehéres, átalátszós valami/tej.


Tapasztaltatok már ehhez hasonlót? Mi volt az oka?



2019. febr. 24. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hormonzavar. Emelkedett prolaktin okozhat ilyet terhesség nélkül.
2019. febr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Magas prolaktin szint okozhat ilyet. Menj el a nőgyógyászodhoz, valószínűleg beutalót fog adni vérvételre.
2019. febr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Magas a prolaktin szint sajnos, mint ahogyan előttem is írták. Nem annyira szerencsés, mindenképpen menj el dokihoz, mert ha babát szeretnétek akkor ez erősen gátolni fog benne, ha pedig mégis becsúszik, akkor nagyon magas a vetélés kockázata.
2019. febr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Magas prolaktin. Nincs köze ahhoz, hogy voltál-e valaha terhes, bármelyik nőnek lehet ilyen hormonoroblémája, elég gyakori.
2019. febr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Vicky92 ***** válasza:

Szia! Velem is előfordult ez 2x.

Göbös a pajzsmirigyem ,egyből prolaktin ,TSH szintet nézetett az orvos. Amióta göbös a pajzsmirigyem mindig rendben volt a TSH szintem,egyébként akkor a prolaktinom is rendben volt. Én nem vagyok hormonzavaros! Novemberben estem teherbe, 49kg-val, jelenleg is egészséges 15+2 hetes várandós vagyok! Kedves előttem szólók kicsit túlzó kijelentés a hormonzavar! Nekem az orvos azt mondta "előfordulhat", mivel semmit sem találtak.

Sztem ne aggódj, természetesen egy labor nem árt, de azért ne hidd hogy hormonzavaros vagy ráadásul bizonyíték nélkül! Jó egészséget kívánok Neked!:)

2019. febr. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Vicky92 ***** válasza:
Egyenként okozhatja :stressz, gyász, és túlzásba vitt droghasználat is.
2019. febr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Elkezdtem olvasni interneten, mit is takar ez pontosan.


Kedves Vicky! Köszönöm a nyugtatást :) örülök, hogy írtad ezeket a részleteket, ugyanis sajnos a héten temettük drága nagymamámat, kezdődött az egyetemen a félév...remélem csak ezek hatására alakult ki és hamar helyre áll. Gratulálok a babához, jó egészséget az egész családnak!

2019. febr. 24. 16:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem magas prolactin szinttol volt.
2019. febr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!