Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha Jan.29. -én volt a beágyazó...

Ha Jan.29. -én volt a beágyazódást, akkor mikor foganhatott?

Figyelt kérdés
A menstruáció szerint majd nem 8hetesnek kellene lennie, de múlt héten csütörtökön voltam orvosnál, csak petezsákot látott, normális méretűt. Az orvos nem mondott semmit, mindent rendben talált, visszahívott 2hét múlva. Azt tudni kell sosem volt peteérés középidöben, a ciklusom Sose volt pontos. Egyszer csinálta egy ovutesztet ami a 20.napon volt a legerösebb pozitív. Persze, ez nem azt jelent i, hogy mindíg akkor van. Azóta nem volt ovutesztet, szó al fogalmam sincs mikor foganhatott. Túl sűrűn nem voltunk együtt a férjemmel, mert dolgozott éjfél-nappal. De a 29.-ei "beágyazódásban" biztos vagyok,mert még éreztem, mondtam is magának, "hátha most sikerült". A válaszokat köszönöm
2019. febr. 25. 00:01
 1/1 anonim ***** válasza:
A beagyazodas a fogantatas utani 7-12. napig tart! :)
2019. febr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!