Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lactacyd intím mosakodó lehet...

Lactacyd intím mosakodó lehet terhesség alatt használni?

Figyelt kérdés

Elfelejtettem az orvost megkérdezni.

Sensitivet rendeltem a patikában de az a buta nö ott nem azt rendelt mire mentem érte csak azt a simát rendelt. Mondtam nem viszem El, mert nem azt rendeltem, hogy ö nem tud sztornírozni, mérgemben elhoztam, másik at nem vettem, mert elfelejtettem úgy fölidegesített az a h*lye pitsa. Gondoltam elajándékozom rokonnak, de mivel itthon meg semmilyen nincs már, Sima tusfürdövel még nem merem ott megmosni. Szappant én nem bírom, ugye a Sima víz meg nem elég.


2019. febr. 26. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze
2019. febr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Kicsit túlreagálod, elég ideggyengének tűnsz. Nem lesz tőle semmi bajod.
2019. febr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy mindenen elérzékenyülök. Ha sikerül valami, ha nem

Emiatt is El sírtam magam ma

A férjem mondta holnap vesz másikat, ne idegeskedjek

2019. febr. 26. 21:33
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Azért azt nem nevezném ideggyengének, hogy az idióta inkompetens gyógyszerész elb*szkurálja a gyógyszerrendelést. Nem először találkozom én is ezzel a jelenséggel, és forr már az agyvizem tőle. A gyógyszertárban nem diplomás, képzett, de legalábbis intelligens embereknek kellene dolgoznia?
2019. febr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férjed vesz holnap másikat, túléled ezt az estét, ha csak sima vízzel mosód meg magad, ha már a tusfürdőt sem mered használni intim területen.
2019. febr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Miért ne lenne elég a sima víz? Az is bőven tökéletes. Te komolyan ajándékba adnál rokonnak puncimosót? Azért ez elég beteg dolog lenne... Nagyon túltolod ezt a témát.
2019. febr. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Jó a Laktacyd nem, nem lesz tőle bajod. 2 terhesség alatt az összes fajtáját próbáltam, mind jó volt. Viszont szülés után nagyon nagyon irrtált még a szenzitiv is. Most Sába intim mosakodót használok, ez is nagyon jó.
2019. febr. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%

az összes nőgyógyász azt mondja, hogy sima víz kell oda, semmi más, napi 2x. csak a flórádat teszed tönkre ezekkel a vackokkal, ha ennyire paranoid kismama vagy, akkor ne használj semmit.


én sem érzem magam tisztának valami "vegyszer" nélkül, de én nem pörgök rajta 2 napig.


egyébként meg ne legyél már ilyen kis mimóza, ha nem azt rendelik neked amit kértél, akkor egyszerűen ne vedd át.

2019. febr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6%

Utolsó, valószínűleg már kifizette, mint írta nem akarták lesztornózni.

És nem, ne ugorjunk át egy legyintéssel azon, hogy az állítólagos szakember akiben meg kéne bízni elront egy megrendelést. Jogos a felháborodás.

2019. febr. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A hangsúly nem azon az összegen volt(különben nem is értem, hogy miért nem fizethettem miután átvettem, mert rögtön akarták a pénzt, ebböl is látszik, hogy a gyógyszert par az egyik legnagyobb maffia) de mindegy kifizettem, mert arra vártam amiért odaadtam a pénzemet, ki gondoltam volna, hogy egy egy szerű rendelést is eltudnak ezek ba sszarintani) ott akartam pedig hagyni, de a nö volt még utána pánikba. Hihetetlen.

Egyébként meg volt a tusolás Sima vizzel. És igen, simán odaadom a sógornömnek, mivel ö is terhes, és ilyeneket hasznàl.

A válaszát köszönöm

2019. febr. 26. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!